Hamile miyim İdrarda Gebelik Testi Ne Zaman Belli Olur Diyenler Buraya

Merhaba bi sorum olacaktı. Yeni evliyim ve cocuk sahibi olmak istiyorum. Adet tarihim ayin 10u yumurtlama donemine denk getirmeye calistm ama emin degilim simdi test yaptirsam cikar mi kanda gebelik ?
Pepap diye bir uygulama var onu indirirseniz dogurganlik seviyesinin en yüksek olduğu günü söylüyor.

Merhabalar biz eşimle 10 aydır evliyiz ve 2 aydır korunmayı bıraktık yumurtlama gününü öğrendim ilk ay denedik fakat olmadı ikinci ay folikasite başladım yine denedik fakat bu ay mide bulantısı karpuz istedi cok yorgunluk vardi iliskiden 6 gun sonra test yaptim negatif cikti ilişkiye gireli 10 gun oldu ve adet dönemine denk geldi adet oldum olduğundan fazla kanamam 4 uncu günün adetin 6 gun sürüyor normalde ama hala ilk günkü gibi ılık ılık ağrım var ve kanamam azalmadı hamile olma var midir çok istiyorum ne yapmam lazım

Adet olduğunuz için gebelik ihtimaliniz yok. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapmanızı öneriyorum..

Erkek arkadaşımla surtunme yoluyla ilişki yaşadık vajinamin üzerine azcık geldi ama icine girmedi Ilişkiden üç hafta sonra iki tane idrar testi yaptim iki gun arayla üçüde negatif çıktı sabah ilk idrar güvenilir mi bu testler

Gebelik testleri adete 1-2 gün kala yada adet gecikmesinde , doğru sonuç verir. + vajina girişine sperm bulaştıysa bu tür birliktelikten gebe kalmazsınız.

8 ay önce doğum yaptım emziriyorum adetim 11 gün gecikti gecikmeden 2 ve 7 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı hamile olma ihtimalim var mı

Merhaba bende iki ay öncesine kadar doktorum pregeston verdi 3 ay kullan dedi 3 ay kullandım düzenli bir şekilde adet gördüm, gecen ay 27 sinde oldum tam bitti derken 6 sında birdaha oldum, bugün ayın 14 ve ben hala adet olmadım ve belirti yok test yaptım negatif cıktı acele mi ettim acaba diye düşünüyorum, gebelik belirtisi de yok adet olcakmışım gibi belirti de yok. Eşimin soermlerinde sorun olduğu için asla normal yolla hamile kalamazsın dedi doktorlar ama ümit işte, yani sizce ne olmuş olabilir ? Test erken mi oldu yada gercekten artık delirecem her ay gecikiorum ve bu artık beni delirtti

Merhba bnm bugun 14. Günüm ilişkinin üzerinden ama ayın 7 sinde adetolmam gerekiyordu olmadım ve göğüslerim büyüdü mide bulantimvar arttık geceleri bile lavobaya kalkıyorum kasikağrılarım var sağ da karnımın ustune yatamaz oldum hmm agrim başlıyor hamile olabilirmiyim

Merhaba, korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Adet gecikmenizin olması gebeliği akla getiriyor. Bugün test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Geri