Hamile miyim İdrarda Gebelik Testi Ne Zaman Belli Olur Diyenler Buraya

adetim 3 gün geçti test yaptım silik çıktı hamileik olabiliri 4 defa ilişkiye girdim tam gününde yumurtlamada

Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul görülür . Fakat bazı koşullar testin hatalı sonuç vermesine neden olabiliyor. Bu nedenle durumunuzun net teyidi için hcg testi yaptırmanızı akabinde hekime görünmenizi öneriyorum.

26 eylulde düsuk ve kürtaj oldum.20 ekimde adet oldum.doğum kontrol hapı cezarette 28 gun kullandım. Ara vermeden 21 gün kullanılanlardan 3 gun kullandim.adetimden 30 gun sonra ve 33 gun sonra test yaptim negatif çıktı. 34. Gün doktora gittim hcg negatif kese yok çıktı. Aynı gün adet oldum ama kahverengi renkteydi ve 2 gün sürdü kesildi. Bu ay da 29. Gündeyim ve çok endişeliyim. Dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. Bu gerilim beni öldürcek. Hıcbişeye odaklanamıyorum. Gecikmelerin sebebi kullandığım doģum kontrol haplari olabilir mi ? Bu arada doktor 22 kasimda adet söktürücü vermişti ama iki gün içebildim beni çok kötu yaptı mide bulantısi kusma baş ağrısı.

Merhaba, doğum kontrol hapını düzenli olarak kullandıysanız gebelik söz konusu olmaz. Yaptığınız testler negatif, doktor da gebe olmadığınızı onaylamış. Gecikmenizin nedeni ancak hormon tahlillerinin yapılmasıyla anlaşılabilir. Hekiminize hormon tahlili yaptırmak istediğinizi belirtin.

Merhba bnm bugun 14. Günüm ilişkinin üzerinden ama ayın 7 sinde adetolmam gerekiyordu olmadım ve göğüslerim büyüdü mide bulantimvar arttık geceleri bile lavobaya kalkıyorum kasikağrılarım var sağ da karnımın ustune yatamaz oldum hmm agrim başlıyor hamile olabilirmiyim

Merhaba, korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risktir. Adet gecikmenizin olması gebeliği akla getiriyor. Bugün test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhaba ben klomen,catlatma ignesi ve progestan kulland buay fakat dr. Bana yumurtalarindan sol taraftaki catlams ve icerisi kanla dolnus dedi 15gun sonra tahlil yap dedi ben dayanamayip 13gun sonra idrar yaptim negatif cikti inanmalimiyim inanmamalimiym bilemdim. bu durumda idrarda cikarmiydi aceb? Yardimci olursaniz cook tsk edrim

Geri