Hamileligimi sizinle adim, adim yasamak istiyorum diyenler buraya....

slm kizlar bende hamileyim bir bucuk iki aylik falan bendede uyku sorunu var benim bildigim hamileler cok uyur bende gece kacta yatarsam yatayim erken saatlerde uyaniyorum uykum kaciyo bas ve boyun agrisiyla uyaniyorum sanki oyleye kadar yatmis gibi ustumde bi agirlikla kalkiyoruù hamilelikte normalmi sizce benim gibi olan arkadaslar varmi merak ediyorum

slm kizlar bende hamileyim bir bucuk iki aylik falan bendede uyku sorunu var benim bildigim hamileler cok uyur bende gece kacta yatarsam yatayim erken saatlerde uyaniyorum uykum kaciyo bas ve boyun agrisiyla uyaniyorum sanki oyleye kadar yatmis gibi ustumde bi agirlikla kalkiyoruù hamilelikte normalmi sizce benim gibi olan arkadaslar varmi merak ediyorum

Slm canim aramiza hosgeldin umarim daimi olursun.Ben uyuyorum ama hic rahat degilim karnimin üzerine yatmamak icin cok calisiyorum alisamadim yani :S Bendede sabahlari boyun ve kol agrisi oluyor cogu zaman rahat uyuyamiyorum.Sen kac haftalik hamissin?

iyi aksamlar canim bende ayni senin gibi yuzu koyun yatmayi cok severdim belkide o yuzden tam uyuyamiyom basim agriyo ben tam olarak kac haftalik hamile oldugumu bilmiyom doktor kesin birsey soyleyemem dedi benim son adetim 26 kasim di sence kac haftalik olmustur

- - - Updated - - -

benim ikinci randovum mart aynin 1.haftasinda beki ozaman cinsiyeti belli olur

gece bende cok uyaniyorum hamile oldum olali, ama bu tür sorunlar hamilelikten hamilelige degisir. Bas agrisi malesef normal hamilelikte bendede oluyor ve ben sabah kalkinca bir fincan kahve ici yorum bol sütlü cok sükür sip diye geciriyor artik.
buarada hos geldin aramiza :)

iyi aksamlar canim bende ayni senin gibi yuzu koyun yatmayi cok severdim belkide o yuzden tam uyuyamiyom basim agriyo ben tam olarak kac haftalik hamile oldugumu bilmiyom doktor kesin birsey soyleyemem dedi benim son adetim 26 kasim di sence kac haftalik olmustur

- - - Updated - - -

benim ikinci randovum mart aynin 1.haftasinda beki ozaman cinsiyeti belli olur

canim 9. haftadasin en son adet gününden itibaren haftalari sayiyorsun.

benim hesablarima gorede 8 haftalik falan aslinda ama bilmiyorum doktorum 5 haftalik dedi adet donemine gore deyil yumurtlama tarihine gore hesapliyomus hamileligi benim adetim 26 kasim da gelmisti en son doktorum benim ayin 20 sinde yumurtamin dollendigini soyledi yani obur gunler de hamile deyilmisim adetime 6 gun kala hamile kalmisim kafam karisti

Geri