Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Adetime 4gun kala hcg degerim 16.3 cikti ve dr kesin bisey soylemedi sizce hamilemiyim lutfen yardimci okurmusnz

Merhaba arkadaşlar..
Bizde bebek istiyoruz. Bu denemelerimizde 3. Ayımız. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Benim 26 günde bir oluyor reglim. Yarın regli günüm fakat hiç başıma gelmeyen bir olay geldi 1 saat önce başıma. Yumurtlama akıntısı geldi uzayan. 25. Gün yumurtlama olurmu? Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı? Kafamda deli sorular. Lütfen bilgisi olanlar yardımcı olsun..

Merhaba arkadaşlar..
Bizde bebek istiyoruz. Bu denemelerimizde 3. Ayımız. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Benim 26 günde bir oluyor reglim. Yarın regli günüm fakat hiç başıma gelmeyen bir olay geldi 1 saat önce başıma. Yumurtlama akıntısı geldi uzayan. 25. Gün yumurtlama olurmu? Daha önce böyle bir şey başına gelen var mı? Kafamda deli sorular. Lütfen bilgisi olanlar yardımcı olsun..

Merhaba arkadaşlar..

Merhaba, Düzensiz ovülasyonla her dönem yumurtlama gerçekleşebilir + Adet öncesi ve sonrası vajinal akıntının olması olağan bir durumdur.Siz ilk defa karşılaşmışsınız buna bir anlam yüklemeyin.Normal fizyolojik bir süreçtir.+Gecikmeniz olursa en az 3 günlük gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilrsiniz. Dileyen her bayanın anne olması temennisi ile.

Slm adetime 3gun kala hcg 16.4 cikmisti ve bugun cok koyu renkli kanamam basladi neden oldu acaba suan dr gitme gibi bi durumumda yok yardimci olurmusunz

Normalde adet olunca karin ve bel agrisi olurdu ama bu defa ikiside yok sadece kasiklarimda ozellikle sag kasigimda agri batma var ne yapmaliyim

Merhaba , değer görünürde gebelik lehine görünsede sonuç olumlu olmayabilir.Bu yüzden HCG değeri pozitif olanlara önerimiz gebeliğin teyidi için hekime görünmeleri. Dolaysıyla biz durumunuzu değerlendiremeyiz. Olasılıklı yorum yapmamız işinize yaramaz ama yinede belirtelim.Şayet gebe iseniz , gebelikte lekelenme ve kanama olması beklenen bir durum değil.Düşük riski, sağlıksız gebeliği işaret edebilir.Size tavsiyem jinekoloğa görünüp muayene olun.En sağlıklı bilgiyi muayene ve tetkitle hekimden alabilirsiniz.

Hayırlı günler can kızlar 30 .martta en son yazmıştım. Mide ağrısı bulantısı ve ekşimesi hala devam ediyor. Hatta karnım da ağrıyor ara ara. ayın üçünde adet olmam gerekiyordu. Ama hala olmadım. Hep düzenliydi adetim . Bu sabah İdrar testi yaptım ama negatif gerçekten yine mi boşuna ümitlendim . Bu belirtiler başka neden olabilir anlamadım göğüslerimde de herhangi bir değişiklik göremiyorum adet olmadan önce şişkinleşir ağrılı olurdu. Ne yapmalıyım . Tavsiyelerinizi bekliyorum. İyice umutsuzluğa kapıldım

Geri