Hamilelik Belirtileri İlişkiden Kaç Gün Sonra Belli Olur ?

Peki birsey merak ediyorum yumurtlamandan ne kadar sonra bhcg degerin 150 idi? benim beklenen adetimin insaalh olmam da 13 14 subat ptesi kan testi yaptirma konusunda kararsizim bu sebeple soruyorum
Canım benim adetim bir gün gecikti anladım zaten dedim ya histe vardı... erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı... adetin birazcık geciksin... inş olur

Merhaba arkadaşlar size birşey sormak istiyorum. Ben bu ay önce gün erken regl oldum ve üç gün sürdü normalde çok düzenlidir ve hep iki gün öncesi olur ve beş gün sürer. Bu ay değişti ilk defa ve yumurtlama donemimde eşimle ilişkimiz olmuştu. Şimdide karnım çok fazla şiş ve çok gazim oluyor. Arada kasik ağrıları da var. Sizce bu adet sandığım üstüne görme olabilirmi. Bugün normal regl olma günüm idrar testi yapsam doğru sonuç alabilirmiyim lutfen yardım edin

Merhaba , mensin bir kaç gün ileri yada geri gelmesi normaldir.Gebe olduğunuzu düşünmüyorum.Mensiniz normal sürede gerçekleşmiş.(Yani mensin 3 gün sürmesi normaldir) Bugün Tedbir amaçlı yinede gebelik testi yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Kızlar merhaba,
6 aylık evliyim 4 aydır bebek düşünüyoruz. Bundan önceki süreçlerde sanki hamilelik belirtileri yaşamış gibi oldum ama sonuç hüsran. Bu ay da adetime 3 gün var ancak bir haftadır midem çok ağrıyor ağzıma köpük köpük tükürük gibi geliyor. çok hafif mide bulantısı bir de. Adet öncesi 1 hafta önce göğüslerim şişer ağrılı olurdu ve karnım şişkinleşirdi bu ay hiçbir adet belirtisi de yaşamıyorum acaba hamile olabilir miyim. İçinizde böyle durumla karşılaşan var mı acaba. Gerçekten çok istiyoruz ben ve eşim bir bebeğimiz olsun. Rabbim inşallah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin..

Merhaba, Yaşadığınız ve gördüğünüz üzre belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. Durum psikolojik olabiliyor. Kladıki gebelik belirtileri gebeliğin 4. haftasın dan itibaren başlıyor. Gebe olup olmadığınızı ancak gebelik testi yaparak öğrenebilirsiniz. Mensiniz de en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa gebelik testi yapın. Umarım en kısa zaman da hayırlı haberlerinizi alırız.

Geri