gayet rahat sana ne hamileysen çocuğu atacaksin çöpe annene açıklama yapamiycagina gore yada onu aldirip katil olacaksin yada beraber olduğun çocuğu ikna ediceksin hic günaha girmeden o masumu evladin olarak buyuteceksin inşallah sonuncusu olur haberlerde yasak ilişkilerden çöpe at ilan çok bebek haberleri cikti

gayet rahat sana ne hamileysen çocuğu atacaksin çöpe annene açıklama yapamiycagina gore yada onu aldirip katil olacaksin yada beraber olduğun çocuğu ikna ediceksin hic günaha girmeden o masumu evladin olarak buyuteceksin inşallah sonuncusu olur haberlerde yasak ilişkilerden çöpe at ilan çok bebek haberleri cikti

Ya bir yorum yapacaksanız bari anlaşılır bir dilde yapın. Çocuk ilanı inşallah maşallah katil vs. Ayrıca kimseye namus dersi vermeyin kendi hayatınızla ilgilenin. Herkeste akıl var . Her koyun kendi bacağından asılır.Kimse bizden nasihat istemiyor yardım çözüm istiyor. Kul ile Allah arasındakilere kimsenin müdahale etme hakkı yoktur .

Arkadaşlar merhaba. Ben eşimle 23 temmuzda anal ilişki bile sayılmayacak şekilde ilişkiye girdim. İlişkiye girdiğim gün adet sancılarım vardı çünkü adet olmama az kalmıştı. Anüs kısmına birkaç damla boşalma oldu eşim fark edince hemen kalktı. Şimdi çocuk istemiyoruz da.. İlişkiden 2 saat sonra ella ertesi gün hapı aldım ve ilaçtan 3 sonra adet oldum. Eskiye nazaran kanamam azdı ama aynı gün sayısında devam etti. Size sorum benim hamile kalma riskim var mı ? Lütfen cevap verin çok endişe duyuyorum.

Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre ; bu tür birliktelikle hamilelik söz konusu değil. Mensiniz gerçekleşmiş şüphenizi gidermek için test yapabilirsiniz.

Merhaba arkadaslar araniza yeni katidim.bir sorum olacakti tecrubelerinize dayanarak.11 aylik evliyiz.hic korunmadim ve cok bebek istiyoruz.gecen ayin 8 de hastalandım zaten en fazla 1.5 gun sürüyor adetim.yaklasik 15 gundur cok fazla mide bulantim ve baş dönmem var.kasiklarimda ve belimde agrilar var.ilk mide bulantim baslayinca esim hececan yaptı kan testi yaptirdik ama negatif cikti.cok uzulduk ama benim belirtilerim gunden gune artiyor.atesim cikmis gibi yaniyor tenim.mide bulantisi ayni ama basdonmem daha az.surekli acikiyorum.dun sabah gozumu biskrem diyerek actim.esim işe gec kalmisti gidip alamadi diye oturup agladim.sadece goguslerimde hassasiyet yok.ama uclari siyahlasti sadece.bide esimdem uzaklastim biraz.cok uzattim ama maruz gorun lutfen cok heyecan yaptim.kanda cikmamis olabilirmi diye dusunuyorum simdiden tesekkurler.

Siz milletin namus bekçisimisiniz başkasında kınadığınız şey yarın bir gün kendi başınıza gelirse görürsünüz ayrıca islam dini hoşgörü dini ? sizden yardım isteyen insanlara bu şekilde davranamazsınız ama sizde haklısınız cahillik basa bela

Merhaba arkadaslar araniza yeni katidim.bir sorum olacakti tecrubelerinize dayanarak.11 aylik evliyiz.hic korunmadim ve cok bebek istiyoruz.gecen ayin 8 de hastalandım zaten en fazla 1.5 gun sürüyor adetim.yaklasik 15 gundur cok fazla mide bulantim ve baş dönmem var.kasiklarimda ve belimde agrilar var.ilk mide bulantim baslayinca esim hececan yaptı kan testi yaptirdik ama negatif cikti.cok uzulduk ama benim belirtilerim gunden gune artiyor.atesim cikmis gibi yaniyor tenim.mide bulantisi ayni ama basdonmem daha az.surekli acikiyorum.dun sabah gozumu biskrem diyerek actim.esim işe gec kalmisti gidip alamadi diye oturup agladim.sadece goguslerimde hassasiyet yok.ama uclari siyahlasti sadece.bide esimdem uzaklastim biraz.cok uzattim ama maruz gorun lutfen cok heyecan yaptim.kanda cikmamis olabilirmi diye dusunuyorum simdiden tesekkurler.

Merhaba , belirtileriniz gebelik yönünde olsa da bu psikolojik olabiliyor. Henüz gecikmeniz yok testi erken yapmışsınız . Bu durum da negatif sonuç almanız olağan. Mensinizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa hcg testini tekrar yapın. En kısa zaman da anne olmanız dileği ile..

ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim çok pişmanım üzerime boşaldı aradan 8 gün geçtikten sonra adet oldum yoğundu 6 gün sürdü ama midem bulanıyor hamile olabilirmiyim

Geri