Kızlar ne olur bişey söyleyin siteye ilk giren cvp yazabilirsin yalvaririm:-*

Yetkili lerden bir cvp istiyorum Lütfen bari siz yazın olcem meraktan :-:-(

Merhaba adetten yaklasik iki hafta once falan esimle birlikte olduk adet gunum yaklasik 15 gunu gecti bulantim falan yok sadece ara ara sol kasimda ani sancilar oluyor geciyor ara sizce test alip beklemelimiyim hamilemiyimmidir oyleyse dusunmedigimiz halde havalara ucariz yinede :) bilemiyorum
cnm bnm de benzer şeyler oluyo eğer adetin iki hafta kala beraber olduysa olabilme olasılığı yüksekddikkatli ol ağır felan kaldırma♡♡

Merhaba. Biz eşimle en son 4 gün önce ilişkiye girdik ancak henüz çocuk istemediğimiz için bu konuda dikkatli olmaya çalışıyoruz. Sadece küçük bir damla spermin kaçtığını söyledi daha sonrasında hemen yıkadım. Regl dönemime daha birkaç hafta var. Ama iki gündür midem bulanıyor. Sabahları değil normal gün içerisinde. Bu kadar kısa sürede belirti göstermesi mümkün mü? Yada bu bir gebelik brlirtisi mi?
cnm miden usutmus olabilirsin lütfen bir doktora gorun

Allah askima burdan cvp aricagina git bi test yap yada doktora git kandan tahlil yaptir kim ne bilsin hamilemisin
... cok istiyosun insalah olmustur :)

Kızlar yeni bişey öğrendim folik asit hamile kalmak istiyorsanız ateşini başlamadan iki hafta önce başlayın ve kullanmaya devam edin eczaneden 3 tel ye alabilirsiniz unutmayın folik asit

Arkadaşlar Merhaba 8 aylik evliyim 4. Aydan beri bebis çalışmalarına basladik evlendigimdem beri korunmuyorum saDece ilk ayinda yaz24 kullaNdim şuanda bi kac belirti var yumurtaliklarimin sertlesmesi migde bulantisi gun iiçindede oluyo baş dönmesi ayrıca boğazın yanması gibi şimdi eğer haMile degilsem normalmi olmaması yoksa 8 aydır olmamasinda bi sorun varmıdır?

Geri