Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhabalar her ayın 10.günü adetim başlıyordu ilişkimden 25 gün sonra adetim 10.gün olmayınca ve kan talili yaptırdım nefatif cıktı 11.gün adet oldum ve sonra idrar testi falan yaptım nefatif cıktı adet olmam kesinlikle hamile olmadıgıma işaretmidir kafam cok karışık teşekkürler

hamile olupta adet görmekte tıbben mümkün ancak tahlil değerlerinin yükselmesi lazım birde mutlaka dr.danışmak lazım işi uzmannda öğrenmek gerekir arkadaşm

slm arkdaşlar bende uzun zamandır takip edip yeni katılanlardanım eşimle yaklaşık 1 yıldır sağlık sorunlarımız nedeni ile sadece geri cekme yöntemi ile korunabiliyoruz benim adetlerim düzenlidir ve bu ay 3 gün geçikti yaklaşık bir haftadır mide bulantısı baş dönmesi yorgunluk uyku iştah artışı yaşıyorum gün içinde adet olucak gibi belirtiler oluyo fakat sonra geçiyo belimde ağrı ve yorgunluk hissim cok fazla bugun evde test yaptım negatif cıktı bu evde yapılan testlerde kaçıncı günde belli olur biri yardımcı olursa cok sevinirim acaba hamilemiyim ..

adet olacagın gün test yapabilirsin çoğu arkadaşım bu zamanda öğrendi ama en saglıklısı adetın gecikmesinden sonra geçen 1hafta süre

mrb ben yeni uye oldu nereye yazacagimi bilemedim

Ben en son 25 haziranda adet oldum temmuz 11-15arasi gun bpyu cpk bulantim oldu reglime 1 hafta var 2-3 gundur de uykulu ve halsizim 26.gunumde kan testi yaptirsam cilar mi bi de gogus uclarim hassas normalde adetimde 2-3 gun once hassas olurlardi.iliski olarak da tam riskli gilerde iliskiye girdik cvp verorseniz cpk sevinirim arkadaslar

merhabalar benimde reglim 3 gün geçti ama ben geçen ay kist tedavisi gördüm 15 gün kanama geçirdim 17 haziranda başladı 1 temmuzda kanamam durdu. bu ay inanılmaz kasık ve karın ağrılarım var gögüslerim çok ağrıo sabahlarıda karnıma kramplar girio halsizlik uykusuzluk sizce bunların neyin belirtileri

selam ben yeni katıldım aranıza 34 yaşındayım yeni evliyim adetime 3 gün var ben de hamile olduğumu hissediyorum inşallah allah herşeyin hayırlısını nasip eder test yaptırmadım adetim geçmeden ama günler çok zor geçiyor arkadaslar hamile olmayanlarda çok üzülmasin doğum düğün ölüm bunların vakti zamanı belli inşallah en hayırlı vakitte olur:D

hamilemiyim:)) değilmiyim:((

slm arkadaşlar ben iki senedirli evliyim çalışınca çocuğu biraz erteledim ve bir sene sonra hamile kaldım malesef bir aylıkken düşük yptım ve çok üzüldüm 6 ay tekrar korundum kendimi toparladım ve hamile kalmak için umut ediyorum malesef gecen ay değildim şimdi ise bilmiyorum gögüs uclarım da agrı bel agrısı sol kasığımda ağrı üşütmüşde olabilir sıcak olduğu için devamlı duş bütün camlar acık bilemiyorum ya yarın adet günüm doktora gittim cuma günü gel kan testi yapalım dedi:(

merhaba arkadaşlar 4 yıllık evliyim 2 aydır korunmuyoruz. geçen ay bişi olmadı. geçen ayki adet tarihim ayın 24yüdü yani en geç bugün adet olmalıyım genelde öne çeker nadir gecikme olur bende. 2 gün önce sahurda test yaptım çıkmadı sabah 10 gibi kalktım çok silik 2.çizgi vardı. bu sabah 1 saat önce başka test yaptım hiçbişi çıkmadı ama idarım 2 saatlik bile yoktu bide malum sahurda çok su içtik. bunun etkisi var mıdır. bide göğüs uçlarım koyulaştı gibi sahura kalktığımda midem bulanıyodu sizce hamilemiyimdir yoksa psikolojikmi olabilir. biraz uzattım ama.. lütfen deneyimlerinizi bekliyorum...

merhabalar ben 1,5 aylık evliyim adetim evlendikten 3 4 gün sonra olması gerekirken tam 10 gün gecikmeyle oldum
ben her ihtimale karşın test yaptırdım negatif çıktı sonucu
şimdi ise adetime 1 hafta falan var ama gögüslerim çok şişti el değdiremıyorum ve uçları her zamankınden fazla büyükler
halsizlik ve vucut ısım mevcut ve ınanılmaz gaz ağrılarım kasık ağrılarım mevcut
bunlar sizce belirti mıdır

bende de sık sık idrara çıkma göğüslerde hassasiyet beyaz akıntı mide bulantısı karın ağrısı sırt ağrısı var

lütfen beni aydınlatın

mrb ben 10 temmuzda adet gördüm,sonra eşmle ilişkiye girdik.3-4 gündür kendimi çok halsiz,yorgun hissediyorum.midem de kötü.acaba hamile miyim,ne yapmalıyım.adet günüme daha var.kararsızım

Geri