Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

mrb benim son adet günüm 5 temmuz 2 ağustosta tekrar adet olmam gerekiyor... 1 haftadır midem kötü karnım ağrıyor hatta kustuğum bile oldu çok çarpıntım oluyor göğüslerim şişti dokunamıyorum göğsümdeki kist ağrımaya başladı daha önce hiç ağrımıyordu. acaba hamile miyim şimdiden adetim gecikmeden bu belirtiler olu mu yoksa psikolojik mi anlayamadım dişçide randevum var yarın ne yapayım bilemedim.

aynı durumdayız...bende de önceki aylarda psikolojik olarak kasık,göğüs ağrısı,mide bulantısı olurdu...ama bu ay biraz rahatım ve adetime bir hafta var hiç bir belirti yok...ama adet olacam gibi geliyor yine.çünkü hep hüsran oluyor...umarım hamileyizdir.Allah hayırlı ve sağlıklı bir çocugu kucağımıza almamızı nasip eder...

herkese merhaba. ben foruma daha yeni üye oldum.
malum sorum hamile olup olmadıgımı öğrenmek için olacakyardımcı olursanız cok sevinirim.
ben yaklaşık 5 6 aydır doğum kontrol hapı kullanıyordum (yaz24+4) 3 aydırda cocuk için uğrasıyoruz. en son adetim 3 ağustos. 28 günde bir düzenli adet oluyorum.
henüz adet olmama 9 8 gün var ve 3 gündür aralıklarla kasıklarımda ve yumurtalıklarımın oralarda sancı hissediyorum. acaba yerleşme mi oluyor diyorum sanki bir akıntı olur gibi oluyor bakıyorum evet akıntı var ama yerleşme kanaması denilen bir kanama şeklinde değil.

Merhabalar, ben bu ay (agustos) hic bir sekilde adet gormedim. Gecen 1 hafta once hamilelik testi yaptim negatif cikti acaba hamile olabilirmiyim? Bu ayin (agustos) ortasi gibi goguslerimde dayanilmaz derecede agri ve siskinlik vardi ama gecti.

merhabalar ben 1 snelik evliyim. hiç korunmadık daha önce geri çekilme yöntemini kullandı eşim. bu ay bebek istiyoruz ve son adet tarihim 28 temmuzdu adetim bittikten sonra düzenli bi şekilde ilişkiye girdik ama bayramda yani 21-22 ağustosta böbreklerimdeki sancıdan dolayı acile gittim idrarda iltihaplanma varmış bebek düşündüğümüzü söyledim kan testi yaptılar ama bişey çıkmadı sizce bi şansım daha olabilirmi bu ay için bu hafta sonu adet günüm bi ihtimal varmıdır ? mesela ilişkiye girildikten sonra kanda ne zaman belli olur erken olduğu için çıkmamış olabilrmi?

canım eger bana dediysen az kaldı normalinde yarın adetimin başlaması lazım. bende sabırsızlıkla bekliyorum varmı yokmu öğreneceğiz.. gergin hissediyorum zaten kendimi herseye ağlar oldum iki üç gündürde.. bakalım..

evet canım sana sormuştum saol cvp yazdıgın için benim adetim geceli bugün 4 gün oldu idrar testleri negatif cıkıyo ama mide bulantısı gögüslerde şişlik aşırı belimdede ağrı var kanda test yağtıcam ama ya olursam adet diye bekliyorum ama inan daralmış durumdayım ya

senin 4 günde geçmiş.. inşallah kan testinde istediğin sonucu alırsın canım. normalinde adetin düzenli mi olurdu? yoksa böyle gecikmeler oluyormuydu?

valla canım iki üç ayda bir geçerdi ama bu kadar uzun olmazdı 3 günde falan geliyodu gögüslerimde hiç ağrı olmazdı beni en çok o düşündürüyo ama inana gidip test yaptırmaya korkuyorum sanki kanı verince gelicek ve umudum biticek diye

Geri