Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

hayır geçmedi 12 günüm var daha adetim 28 gün sonra başlıyor ama belirtilerim halen sürüyor testede birşey çıkmıyo doktora gitsem adet günün geçtimi diye soruyolarmış günüm geçmeyince bende gitmiyorum napıcam bilmiyorum

slmlar.. ben 17 eylul de adet oldum 22 bıttı ama bu ay ıcınde cok az kahverengı lekelenme oldu ama 2 gun surdu ama hıc sancım yok.hamılemıyım bılmıyorum.:S

merhaba arkadaslar ben uzun süredir dogum kontrol hapiyla korunuyordum subattan beri bekek istiyoruz ve hapi biraktim ama üzerinden 8 ay gecmesine ragmen olmuyor. regl dönemim düzenli esimle beraber cözüm aramaya basladik iki hafta kadar oluyor ilk esim doktora gitti onun bir problemi cikmadi bende gittim bendede suan icin bir problem yok dedi sadece reglimin 3 günü gidip kan vericem sonra 22 ila 24 günü hesapliycaklar ve o arada tekrar bakicaklar doktorum hersey normal diyo bakalim yumurtlama olucakmiymis ben cok korkuyorum hic olmazsa diye böyle bir sorunu olan varmi aranizdalütfen banayardimci olurmusunuz.. egerki yumurtlama olmuyosa nasil bir yöntem uyguluyolar ben yurt disinda yasiyorum ve burda kimseyede bunu soramam cünkü uzun süredir olmayinca ben ve esim cocuk istemiyoruz diyoruz etrafimizdakilere lütfen yardim edin :(((

Merhaba arkadaşlar. En son adetimi 15 eylül'de oldum. Bugün oldu hala kanamam gerçekleşmedi. Bu esnada adetimin gecikmesinden 3-4 arayla 2 tane test yaptım ve negatif sonuç gördüm. 3 gün geçmişti doktoruma gittiğimde ultrasonda erken gebelikse gözlenmez dedi. Yarın tekrardan gideceğim. Yalnız merak ettiğim şu; hamileliğin bu kadar kolay bir şey olmadığını biliyorum ve içe boşalma olmadan hamile kalmak tüm bu sonuçlarla mümkün müdür? Fiziksel olarak pek bir değişiklik yok. Adet öncesi olacaklar gibi belirtiler mevcut. Cevap yazarsanız sevinirim.

Hepinize sağlıklı hamilelikler..

Metanoyam ultrasonda herhangi bir şey görülmedi. Doktor ilaç verdi şimdi onu kullanıyorum.

geçmiş olsun canım inş gelir düzene girer bende bekliyorum bu ay olur mu diye erken gebelik testi yaptım bugün negatif çıktı bi üzüldüm fakat adet olana kadar sanki hala varmış gibi ümit etmekteyim inş olur bir an önce bi bebek istiyorumm

merabalar ben 6 aylık evliyim ve evlenmeden önce adetim cok düzensizdi.evlendikten sonra 35 günde bir olmaya başladım ve hiç korunmadım en son 16 eylülde adet oldum hamilemiyim diye test yaptırdım ama idrar testi negatif çıktı ayın 23 ünde kan testi yaptırdım yanı benim döngüme göre 2 gün geçince hcg de 0.05 çıktı.merak ettiğim nezaman kesin sonuç çıkar hamile olup olmadığımla ilgili bıktım idrar testi yapıp durmaktan

Geri