Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhabalar ben 19 yaşındayım ve 6 aylık evliyim.27 eylülde regli oldum ve bu ay 4 gün geçti. aşırı yorgunluk ve uyku halindeyim.önceden yürüyüş yapmaya bayılırdım şimdi adım atmak zor geliyor. devamlı akıntım var. gögüslerimde belirgin bir şişlik var hafif hafif sızlıyor.özellikle uçlarına yanlışlıkla dokununca bile acı çekiyorum. ayne regli ağrısı gibi ağrı çekiyorum. 15 20 dakika önce evde idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı.sizce hamile miyim ve ne yapmalıyım.

slm arkadaslar bende aranıza yenı katıldım mereak ettıgım bır seyı ogrenmek ıstıyorum gecen ay adetım 9 gun gecıktı test yaptım ıkı tane ıkı testtede ıkıncı cızgı sılık bır sekılde bellı oldu sonrasında bende kan testı yaptım negatıf cıktı aradan 15 gun gec tı bır daha ıdrar testı yaptım yıne ıkıncı cızgı sılık cıktı ne oldugunu ben anlayamıyorum yorularınızı beklıyorum

Hamilemiyim ??

Hamile miyim değil miyim anlıyamıyorum ve acayıp stres yapıyorum.. Agustos 2011 de 3.5 aylık bebegımın kalbı durdu ve kurtaj olmak durumunda kaldım..
Bugun ıtıbarı ıle adetim 18 gun gecmıs bulunmakda.. Mide yanmam, sık sık baş agrım, goguslerımde agrı hıssı var. Fakat idrar testi negatif, kan testı ıse 0.100.. Hala adet görmedim sizce neden ??

merhaba. arkadaşlar benim adet olduktan 3 gün sonra tekrar adet olacakmışım gibi ağrılarım başladı. adetten sonra ilişkim olmadı ama. idrar testi yaptım negatif çıktı. yorumunuz nedir?

merhaba arkadaşlar beni hatırladınız mı bilmiyorum.. eylül ayında hamileydim ama bebeğimin kalbi durdu ve 25 eylülde kürtaj olmak zorunda kaldım.. şimdi bir sorun var... 25 eylülden beri adet olmadım kimileri 40-45 gün sürer dedi. ama bende yine yerleşmelerde oluşan sancılar gibi küçük sancılar basladı süphelendim test yaptım pozitif cıktı.. böyle birşey olabilir mi. yani ilişkiye girerken korunduk hiç içeri akıtmadı. asıl korkutan kürtaj sonrası hamile kaldım ya bebek acaba nasıl olacak :( yine düşmesinden korkuyorum.. eger 25eylülü adetin ilk günü cersem bebek nerdeyse 7 haftalık olacak.. en cok yine düser diye korkuyorum.. böyle olupda doğum yapan biliyormusunuz hiç?

adetin normal mi oldu yoksa az az mı oldu? çünkü gebelikte yerleşme kanaması diye birşey var adet zamanına yakın zamanlara denk geliyo. kimileri üstüne görme diyorlar buna. sancılarıda oluyo o yerleşme sırasında bir nevi rahimde kazı calışması yapıyo ufaklık... ama test negatif cıktıysa bilemiyorum nedir.. kan testi yap birde.. bu arada idrar testini yaparken özellikle 3 4 saat idrarınızın sıkısık olmasına özen gösterin daha kesin sonuc alırsınız. çünkü o zaman idrardaki hcg hormunu daha cok birikiyo kesin sonuc veriyo

yasemince seni hatırlıyorum tabi ki öncelikle bebğin için çok üzüldüm canım ama inş sağlıklı bi gebeliğin olur bu sefer bence bir an önce dr git ve öğren derim ama senide anlıyorum ikinici kez kaybetme hissi olucak diye korkuyorsun ama unutma allah hayırlısını versin de gec bizede haber ver durumunu ben hala bekliyorum bu ayda olmazsa 3 ay olmuş olucak korunmayı bırakalı bakalım canım inş hayırlı sağlıklı bebişlerimiz olur

yasemince seni hatırlıyorum tabi ki öncelikle bebğin için çok üzüldüm canım ama inş sağlıklı bi gebeliğin olur bu sefer bence bir an önce dr git ve öğren derim ama senide anlıyorum ikinici kez kaybetme hissi olucak diye korkuyorsun ama unutma allah hayırlısını versin de gec bizede haber ver durumunu ben hala bekliyorum bu ayda olmazsa 3 ay olmuş olucak korunmayı bırakalı bakalım canım inş hayırlı sağlıklı bebişlerimiz olur

amin amin amin... canım doktora gittim. hcg degerim 12300 çıktı. doktor epey yüksek çıktı 1bucuk aylık var dedi. kesenin gelişimi iyi dedi. ama cihaz kötü olduğu için birazda bebek küçük dedi tam kalp atışı görünmüyo. o yüzden merkeze özel doktoruma gideceğim.. hayırlısı diyorum herşeyin yine... öncekinde 5. haftadan sonra kanamam başlamıstı. iki hafta sürdü. parça düştü kanama oldu. şimdilik bir sıkıntı yok inşallahda böyle devam eder... allahım inşallah da bi an önce sanada nasip eder...

Geri