Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

yanlız hemen arkasından olması nekadar büyük bi şans canım ya insanlar yıllarca bekliyo valla çok büyük denk gelmiş bu arada bu yerleşmede nasıl sancı oluyo

yanlız hemen arkasından olması nekadar büyük bi şans canım ya insanlar yıllarca bekliyo valla çok büyük denk gelmiş bu arada bu yerleşmede nasıl sancı oluyo

evet o anlamda şanslıyım ona bir diyeceğim yok ama bir türlü düzelmiyo. yine kanamalar başladı. bugün 6+0 oldu bebeğim. gecen hafta yine bi kan geldi doktor kese biraz bozulmuş kanama görünmüyo su an dedi. küçük oldugu için bebek görünmedi. niye böyle sorunlar yaşıyorum anlamıyorum. kanama böyle oldukca hep korkuyorum.. bu korkuda belki etkiliyo tetikliyo.. ama inşallah bu sefer sıkıntı yaşamam.. hafta sonu kontrolüm var. kalp atışını duymaya gideceğim. inşallah bir sıkıntı olmaz gelişimi iyidir. kalbi atıyordur kese düzelmiştir. :( hep dua ediyorum... yerleşme sancısını bende pek bilmiyorum ama 4. hafta içinde adet sancısına benzer bi sancı oluyo hafif hafif batılmalar oluyo bıcak batmasına benzer.. öyle artık kalmadı mesela o sancı insallahda kanama daha olmaz :( sizlerede nasip eder allahım en kısa zamanda...

allah yardımcın olsun canım inşalah bu sefer sağlıklı bi bebişin olur dualarım senınle stres yapmamaya calış canım allah hayırlısını nasip eder bende 2 aydır korunmayınca her ay böyle bekler oldum ama bu ay daha mesele 1 hafta var adet olucakmısım gibi kasık ağrım bel ağrım var acaba mı diyorum bakalım hayırlısı artık..

allah yardımcın olsun canım inşalah bu sefer sağlıklı bi bebişin olur dualarım senınle stres yapmamaya calış canım allah hayırlısını nasip eder bende 2 aydır korunmayınca her ay böyle bekler oldum ama bu ay daha mesele 1 hafta var adet olucakmısım gibi kasık ağrım bel ağrım var acaba mı diyorum bakalım hayırlısı artık..

sende inşallah istediğin sonuca ulaşırsın.. benim dünden beri kanamam arttı 20 dkda bir pedi doldurdum.. ama bebek şükür iyi. kalbi atıyo ama işte kanama olunca insan korkuyo üzülüyo elinde olmadan.. bende hep dua ediyorum. sende bir an önce sonucunu alırsın insallah...

ooo baya cok kanaman varmış canım ama inşallak kuvvetli ve dirençli bi bebeğin vardır ve tutunğu yerden hayatı hiç bırakmaz .. güzel dileklerin için saol şu bi hafta geçmez artık haftaya salı olmam gerekiyo bakalım

ben 17 günlük evliyim düğün gecesi adetimin son günüydü beraber olduk daha sonraki günlerdede beraber olduk şu son 5 gündür benim göğüslerimde şişme hafif bel ağrısı bazen şiddetli olmasada göz kararması ve limon sarısı gibi renkta devamlı bı akıntım var adet günüm bu ayın sonuna doğru olucak acaba hamile olabılırmıyım

Merhaba herkese bi sorum olacak Zor durumdayım yardımcı olun lütfen. 20 gün önce sevgilimle yüzeysel bir ilişki yaşadık ve elime boşaldım elimi sildim peçete ile sonra vajinasına dokundum. Biraz nemli kalmış olabilir adetide gününden 2-3 gün önce geldi hamile kalmışmıdır? Bu günlerdesi bulanıyor.

ooo baya cok kanaman varmış canım ama inşallak kuvvetli ve dirençli bi bebeğin vardır ve tutunğu yerden hayatı hiç bırakmaz .. güzel dileklerin için saol şu bi hafta geçmez artık haftaya salı olmam gerekiyo bakalım

evet baya vardı ama su an düzeldi allaha sükür. inşallah da böyle devam eder :( birşey olmaz. kalp atışını duyduk gördük bebeğimizi.. allah herkese yardım etsin ya zor iş :(

ben 17 günlük evliyim düğün gecesi adetimin son günüydü beraber olduk daha sonraki günlerdede beraber olduk şu son 5 gündür benim göğüslerimde şişme hafif bel ağrısı bazen şiddetli olmasada göz kararması ve limon sarısı gibi renkta devamlı bı akıntım var adet günüm bu ayın sonuna doğru olucak acaba hamile olabılırmıyım

söyle hesapla onu bak. adetin kaç günde oluyo bilmiyorum ama genelde 28 oldugu için ona göre anlatayım. adetinin başlangıcından sonra 14.günü yumurtlama günü oluyo.12-14-16.günlerde ilişkiye girdiğinde hamile kalma olasılıgın atrıyor. eger o zamanlara denk geldiyse ve korunmadıysanız olabilir. ama gögüslerde siskinlik hemen olmuyo sanırım.. bekle bakalım biraz daha. benim adetime 10 gün kala az az adet sancısı gibi sancı çekmiştim..5.haftalarda göğüsler sismeye başlıyo..

Geri