Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

2 buçuk hafta önce ilişkiye girdik korunmadık içimde boşaldı ama ilişkiden 5 dk sora tuvalete gittim hamile olma iihtimalim nedir göğüslerimde sızzlama ve akıntım var

canım hiç boşalmadan bile oluyo. ben bu son gebeliğimde öyle hamile kaldım.. güya kürtajdan sonra korunuyorduk.. boşalmıyo diye öyle sanıyorduk ama onda bile gebe kalınabiliyo.. o yüzden olabilme ihtimali var.. ama göğüslerdeki sancı adet önceside oluyo biliyorsunuz.. göğüslerdeki ağrılar genelde ucuna dokundukca yanma gibi oluyo ve zamanla elledikce göğüsleriniz acır.. ama o 5.haftalarda olur hemen olmazmı dersen olabilir yani herkesteki etkileri farklı oluyo sonucta..

kızlar test yapanlar öğrenenler yazsında bizde öğrenelim
bu arada yasemince nasıl oldun caım iyileştın mi

kızlar test yapanlar öğrenenler yazsında bizde öğrenelim
bu arada yasemince nasıl oldun caım iyileştın mi

sancı ve kanama devam ediyo parca kalmıştı ya içerde onları atmaya çalısıyorum.. test sonuclarıda geldi. hiçbirşey cıkmadı. genetik tahlilde yaptıracagız. ondada birşey cıkmazsa doktor kan sulandırıcı iğnelerle birdahaki gebeliği takip edeceğiz dedi. pıhtılaşmanın bir kısmı tahlillerle tespit edilemiyormus.. o yüzden bekliyoruz işte :( benimde tahminim zaten pıhtılaşma oluyo o yöndede hayırlısı artık diyorum.. sen nasılsın?

geçmiş olsun canım test sonuçlarında ii gelir inş bu arada anlamadım pıhtılaşmala ile olan alakasını ama inşallah bidaki gebeliğn hayırlsı ile sonuçlanır yeniden bebek için çalışmaya başladınız mı canım :) bende iim çok şkür diyelim bende bakalım inşallah bu ay olur diye dua ediyorum

geçmiş olsun canım test sonuçlarında ii gelir inş bu arada anlamadım pıhtılaşmala ile olan alakasını ama inşallah bidaki gebeliğn hayırlsı ile sonuçlanır yeniden bebek için çalışmaya başladınız mı canım :) bende iim çok şkür diyelim bende bakalım inşallah bu ay olur diye dua ediyorum

söyle canım gebelikte kandaki pıhtılaşma artıyo.. ve bebek kan ile beslendiğinden kan pıhtılaşmaya başlayınca beslenemiyo ve gelişemiyo bir zaman sonra bebek ölüyo.. ondan dolayı böyle oluyo canım..o pıhtılaşmayıda tahlillerle tamamen tespit edemiyorlar o yüzden doktorlar bi ihtimal odur diye kan sulandırıcı ignelerle tedaviye başlatıyorlar.. denemeye daha başlamıyoruz canım iki ay ara vereceğiz çünkü iki ayda iki kürtaj olunca rahim kötü oluyo.. bu sefer rahimden dolayı bebeği düşürmeyyelim değilmi :)

dün adet olmam gerekiyodu am olamadım hiç belirtim de yok sadece gaz sancılarım var bazen arada belim ağrıyo adet olucak gibi de değilim belirtiler için çok erken sanırım ben bu ay 2 tane anytibiyotik kullandım bir ara çok rahatsızdım malum havalardan üşütmüştüm acaba diyorum ondanmı gecikti inşallah hamileyimdi 1 hafta bekliyim diyorum zaten şimdi yapsam çıkmaz heralde

merhaba arkadaşlar. ben 22 kasımda normal adetimi oldum 2 gün sürdü. (adetimden bir hafta önce adet gününe kadar ilişkiye girmiştik) ama adetim bitmesine ragmen agrılarım geçmedi. tekrar adet olacakmışım gibi kasıklarım bacaklarım belim ağrıyor, ayaklarım çok üşüyor. buarada adet olduktan sonra hiç ilişki olmadı. hamilelik söz konusu olabilir mi

iki gün yogun olup üçüncü gün azalırdı. ama bu sefer üçüncü gün kahve rengi lekelenmem oldu o da iki gün sürdü ve bitti. ağrılarım çok fazla. buarada idrar tesleri hep negatifti. adet günümde yani gecen 22 kasımda kan testi yaptırdım 2.39 çıkmıştı.

Geri