Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. çikolatalı

çikolatalı Forum Okuru

Tam olarak belirtiler neler

2. ssedaa123

ssedaa123 Forum Okuru

merhaba.. aciil yardım istiyoruum.. 3 yıllık evliyim.. bu ay bebek kararı aldık.. normal sartlarda kasım 1'inde regl olmam gerekiyodu..4 gün geciktim .. fakat 31 ekimde kan testi yaptrdım 0,6 gibi cok düşük bir değer çıktı :( yani negatif.. peki negatifse ben neden hala adet görmedm :( bilen biri yardm edebilr mi.. çok üzülüyorm :(

3. bernat

bernat Forum Okuru

Merhabalar.3 hafta kadar once sevgilimle surtunme yoluyla bi iliski yasadm .daha sonra ayin 28 kasimda yani normal.adet tarihmden 5 gun once kanamam oldu. 5 gun surdu ve lekelenme gibi degldi normal adet kanamasydi ama simdi mide bulantisi ve halsizlik hissediyrm sizce gordgm ustune gorme olablr .bu belirtiler psikolojk midir?

4. gamze salih

gamze salih Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. ben en son 17.11.2014 de adet oldum ve 2 gün normal kanama sonrasında hem siyaha yakın kanamalarım oldu. 7 gün sürdü ve bitti 14 gün oldu biteli. eşimle çocuğumuz olsun istiyoruz ama 7 aydır olmuyo. adet bittikten sonraki ilişkimizden sonra göğüslerime dokunulamayacak kadar acır hale geldi ve sol kasığımda ağrı ve sık idrara çıkma durumu yasıyorum hamile kalmış olabilir miyim ki?

5. kmr-hatice

kmr-hatice Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    18 ekimde evlendim adet düzenin 20 sndn ydi 2 ay önce 7 8 gün geri geldi sonraki ayda 20.snde oldum gne geçen ay olmadım martta oldu 8.de vfilan 3 yada 4 gün sürdü ve bn bu ay olmdim daha bel ağrıları sırt. Ağrıları wr akıntı da wr sizce ne olablr

6. kmr-hatice

kmr-hatice Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  7. yenibirumut

yenibirumut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    Bir sorun olabilir bi Dr a gitmen iyi olabilir cnm

8. yenibirumut

yenibirumut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    [QUOTEice, post: 982210, member: 85507"]18 ekimde evlendim adet düzenin 20 sndn ydi 2 ay önce 7 8 gün geri geldi sonraki ayda 20.snde oldum gne geçen ay olmadım martta oldu 8.de vfilan 3 yada 4 gün sürdü ve bn bu ay olmdim daha bel ağrıları sırt. Ağrıları wr akıntı da wr sizce ne olablr[/QUOTE]
    Bi de mevsimsel zamanda degisiklik olabiliyor. Benim de hep bir hafta gecikirdi. Bu ay bir iki gün erken geldi

9. tülinnn

tülinnn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar aranıza yeni katıldım merhaba..:slm:

10. asila

asila Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yumurta çatlatma ignesi kullanıp hamile kalan varmı

11. Kayıtsız

Kayıtsız Forum Okuru

Merhabalar kanda gebelik ne zaman belli olur

12. meleklrr

meleklrr Forum Okuru

13. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.284
    Ödül Puanları:
    113
    Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme yaşarsanız hcg testi yaptırabilir net sonucu alabilirsiniz.

14. Gulgul 42

Gulgul 42 Forum Okuru

Merhaba arkadaşlar adetime 1gün var belim karnın ve sol kaşığın agrıyor midrm az bulanıyor başım bir haftadır dönüyor acaba hamile olabilir miyim sizce ne olur bana da cevap verir misiniz

15. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    Mensinize 3 gün kala kan tahlili ile sonuç alabilirsiniz. Kan tahlili yaptırdınız mı ?

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi kızlar hamilemiyiz değilmiyiz beraber hesaplıyalımm:))

hadi kızlar hamilemiyiz değilmiyiz beraber hesaplıyalımm:))

hamilemiyim değilmiyim hamilemiyim falı taze kızlar degilmiyim hamile miyim değil miyim arkadaşlar slm.. hadi hep beraber bekliyelimm...:grouphug: inş hamişizdirr...:bebiss:
  2. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  3. hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım merhba bn yenı uye oldum bn 3 aydır ewlıyım gecen ay 10 gn adet gecıkmesı grdum doktora gıttım kansız oldugumu soyldı ve kan ılacı kuullanıorum bu ay adetım 3 gun gectı.. her hangı adet belırtılrm yok acaba gebe olabılırmıyım yada ılaclrdan olabılırmı yardımcı oolurmsunz lutfen
  4. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce
  5. hamilemiyim değilmiyim anlamadım

hamilemiyim değilmiyim anlamadım

selam .adetime 8 gün kala test yaptım çift çizgi çıktı sonra gidip kanda baktırdım 001 çıktı hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş