Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhaba arkadaşlar son adetimin ilk gününden sayarsam 19. gündeyim normalde 26 günlük döngüm vardı ancak gecen ay 30 gün sonra adet oldum sizce 26yı mı beklemeliyim 2gündür midem bulanıyor sabahları tuvalete daha sık gitmeye başladım ve ara ara karnımın alt kısmı ile belimde ağrı oluyor bilgilendirirseniz sevinirim

aadetim gecikti 4 gün sonra tabi bu süreç içerisinde iltihabIM Akıyo du sonra 4. Günün sonunda 2 gün kahverengi akıntım oldu sonra adet olmaya başladım ama çok çok ağrılı geçiyo ve çok az oluyorum ve sadece idrarimi yaparken geliyo kan Sk sk idrarim geliyo kasıklarım belim çok çok ağrıyo adet olmadan önce idrar testi yaptırdım negatif çıktı peki şuan hamile olabilirmyim daha önce hiç böyle olmamıştı lütfen cevap yazın :( ben anne olmak istiyorum allahn izniyle olurum inşallah

merhaba arkadaşlar son adetimin ilk gününden sayarsam 19. gündeyim normalde 26 günlük döngüm vardı ancak gecen ay 30 gün sonra adet oldum sizce 26yı mı beklemeliyim 2gündür midem bulanıyor sabahları tuvalete daha sık gitmeye başladım ve ara ara karnımın alt kısmı ile belimde ağrı oluyor bilgilendirirseniz sevinirim

cnm belrtlerin hamilelik yönünde ama en doğru sonucu gnünün geçmesini bekleyip test yaptırarak anlarsın Rabbim kalbindekini hayırlı kılsın

- - - Updated - - -

aadetim gecikti 4 gün sonra tabi bu süreç içerisinde iltihabIM Akıyo du sonra 4. Günün sonunda 2 gün kahverengi akıntım oldu sonra adet olmaya başladım ama çok çok ağrılı geçiyo ve çok az oluyorum ve sadece idrarimi yaparken geliyo kan Sk sk idrarim geliyo kasıklarım belim çok çok ağrıyo adet olmadan önce idrar testi yaptırdım negatif çıktı peki şuan hamile olabilirmyim daha önce hiç böyle olmamıştı lütfen cevap yazın :( ben anne olmak istiyorum allahn izniyle olurum inşallah

inşallah olursun cnm bekle braz daha 3 gn sonra tekrar test yap inşallah hepimiz anne oluruz

cnm belrtlerin hamilelik yönünde ama en doğru sonucu gnünün geçmesini bekleyip test yaptırarak anlarsın Rabbim kalbindekini hayırlı kılsın

teşekkür ederim canım. şimdi ayın 26sını mı bekleyeyim yoksa 30unumu

slm, benim adet tarihim 1 ocak bir nerdeyse bir hafatdan fazla olcak göğüslerim çok büyüdü ve çok ağrıyo karnım sürekli şiş yediğim her şey şişkinlik yapıyo ve yanma ve bende de ara ara çarpıntı oluyor yinede piskolojik olabilir diyorum fakat göğsümün büyümesi bana acaba mı dedirtiyor....

yardımm

en son 13 aralıkta hasta oldm bıtelı 10 gun olacak hasta olmadan once ve sonra ılışkıye gırdık hamılelık belırtılerım var sızce hamılemıyım nolurr cvpp???

merhaba bebek istiyoruz . Ayın 19. unda regl olmam gerekiyordu ama hala olmadım. İdrar testi negatif çıktı . Regl günlerimde normalde düzenlidir. Bugünde karnımda ve belimde regl dönemindekine benzer bir ağrı var. Dünde başım çok ağrıdı. Gebe olabilirmiyim?

merhabalar ben 21 yaşındayım 1 buçuk senedir evliyim ve bebek istiyoruz ama her adet döneminde hayal kırıklığına uğruyoruz doktora da gittik bi sorun olmadığını söylendi ve adetim her ay bir gün gecikiyor acaba yumurtlama dönemini mi tutturamıyoruz lütfen yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim

Geri