Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Mehaba , belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcı olur.Test yapmışsınız negatif .Yalnız yaptığınız test hatalı sonuç verebilir.Emin olmak için hcg testi yapın.

2. minare34

minare34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok tesekkur ederim
    1 gunde 2 kez idrar testi yaparak farkli sonuclar almak mumkunmu?
    Sabah ve aksam

3. minare34

minare34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Belim cok agrisi ve supheleniyorum hic olmamisdi o yuzden yoksa umursamazdim

4. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Yukarda belirttiğim gibi test hatalı sonuç verebilir.HCG testi yaptırarak net sonucu alabilirsiniz.

zeytin gözlüm bunu beğendi.
  5. kedii

kedii Forum Okuru

adetimmmm 3 gün sürdüüü sebebi ne ilk defa oluyorrr

6. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Mensin 2-3 gün sürmesi normaldir ..

7. annemiyimacaba

annemiyimacaba Forum Okuru

Selam kızlar şimdi hastaneden geldim gecenin bu saatinde bhcg testi yaptırmıştım doktorda yoktu kimseye soramadım misafir var diye eve geldim ya şimdi testin sonucunda 66 çıktı bu ne demek oluyor hamile miyim ?

8. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba, evet HCG değeriniz gebelik lehine .Hekim kontrolün de olun.Hayırlı olsun.

9. nesliham

nesliham Forum Okuru

7 Sinde adet oldum 11 gibii bitti sonra erkek arkadaşımla iliskiye girdik icime bosalmadi ama zevk suyu gelmis olabilir. Normalde ayın 1-2 sii gibi adet olamam gerekiyor. 1 hafta oncesinden goguslerim sisti sık sık idrar yapıyorum akıntim yok belim ağrıyo ve kabizlik karin sisligi gibi durumlarim oldu sizce hamilemiyim

10. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113
    Belirttiğiniz belirtilerin bazıları her ne kadar hamilelik belirtileri gibi görünse de ben sizin hamile olduğunuzu düşünmüyorum. Sık idrar yapma idrar yolu enfeksiyonu belirtileri ile birlikte gebeliğin son ayların da ortaya çıkan bir durumdur.

11. isimsiz

isimsiz Forum Okuru

beyza hanım size bi sorum olucak erkek arkadaşımla kıyafetler üzerimizdeyken birşeyler oldu o kıyafet üzerindeyken boşaldı benim pantolonumda ıslanmıştı altımda ped vardı hamile olasılım nedir?

12. *BEYZA*

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Tam olmayan bir beraberlik sonrası, çamaşır veya giysiye boşalma olduğunda hamilelik yok denecek kadar azdır.
    Bu durumda hamilelik tek bir koşulda olabilir.Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır.Böyle bir durum varlığında yani bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.Unutmayın korunmasız her ilişki risktir.

13. FigeNnN_

FigeNnN_ Forum Okuru

Kızlar selam hepinize. Ben bu ay çok değişik şekilde adet oldum. Nasıl diye soracak olursanız şöyle anlatayım; adet günümde başlangıçta kırmızı ve yoğun şekilde oldu, bir gün sonra tamamen kahverengine döndü ve beş gün boyunca kahverengi şekilde sürdü bitti. Herhangi bir rahatsızlığımın olmadığından eminim çünkü sık sık muayene olan biriyim.

Birçok yerde yerleşme kanaması yorumları ve açıklamaları okudukça iyice şüpheye düşer oldum acaba hamile olabilir miyim diye. 7 aylık bir kızım var ve emziriyorum. Eğer hamileysem bu benim için ve süt emen kızım için hiç iyi olmaz. Önümüzdeki ay ne olacak çok merak ediyorum. Hamileysem de hayırlısı olsun artık ne diyebilirim ki:S:S:S

14. Burcu12345

Burcu12345 Forum Okuru

Adet döneminde ters ilişki yaşadım. Boşalma olmadı ama zevk suyu bulaşma ihtimaline karşın 12 saat içerisinde ella kullandım. Ella ara kanama yapıyor diye bir söylenti duydum ama ara kanamam olmadı. Bu şekilde mümkün olmadığını söylemiştiniz ama adetime daha 3 gün var kahverengi bir şekilde kanamam başladı endişelenmeli miyim?

15. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43

Ters ilişkiyle hamile kalınmazki . Üreme organı vajinadır popo değil :D Sendeki kahverengi lekenin nedeni elladan dolayı . Bnce bu kadar kendini strese sokacağına gidip bir test al. Adım başı her yerde eczane var .

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hadi kızlar hamilemiyiz değilmiyiz beraber hesaplıyalımm:))

hadi kızlar hamilemiyiz değilmiyiz beraber hesaplıyalımm:))

hamilemiyim değilmiyim hamilemiyim falı taze kızlar degilmiyim hamile miyim değil miyim arkadaşlar slm.. hadi hep beraber bekliyelimm...:grouphug: inş hamişizdirr...:bebiss:
  2. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  3. hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım merhba bn yenı uye oldum bn 3 aydır ewlıyım gecen ay 10 gn adet gecıkmesı grdum doktora gıttım kansız oldugumu soyldı ve kan ılacı kuullanıorum bu ay adetım 3 gun gectı.. her hangı adet belırtılrm yok acaba gebe olabılırmıyım yada ılaclrdan olabılırmı yardımcı oolurmsunz lutfen
  4. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce
  5. hamilemiyim değilmiyim anlamadım

hamilemiyim değilmiyim anlamadım

selam .adetime 8 gün kala test yaptım çift çizgi çıktı sonra gidip kanda baktırdım 001 çıktı hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş