gebe

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Offfff

Offfff Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Kızlar benimde iki yumurtaligimada kist varmış doktor %80 olmama riski var dedi korunmayı bırakın dedi ve normalde adetim cok fazla gelirken bu ay cok az geldi 9 ekimde korunmayı bıraktık ve karnının altında şişlik belinde ağrı göğüslerinde şişme ve gaz sorunu bide burun kanaması çıktı sizce hamile olabilir miyim ins hamileyimdir

2. Slnj

Slnj Forum Okuru

Ben sevgilimle dün ve gecen hafta korunmasiz iliskiye girdim. Bir gunden bir kac kez giriyoruz. Bosalacagi zaman hemen icimden cikariyor. Ama supheliyim mide bulantisi var. Ve bu ayin 27si gibi adet olmam gerekiyor en son dun iliskiye girdim hamile miyim

3. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.181
    Ödül Puanları:
    113
    Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir..Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.....

4. hasbas123

hasbas123 Forum Okuru

Merhaba ben bisey sormak istiyorumm ben dun test yaptim hatta emin olmak icin 2 tane yaptim ikiside silik cikti ama gorunuyor cizgi bugunde kan tahlili yaptim negatif cikti ama daha adet olmama 5 gün var ne yapmaliyim

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Hamilelik testlerinde ilk yaptığınız 5 dakikada çıkan sonuç önemlidir. Muhtemelen siz 5 dakika sonrasında çıkan çizgiyi baz almışsınızdır. Kan tahlilinizde negatif çıktı ise hamile değilsinizdir. Kan tahlili kesin sonuçtur en ufak bir başlangıç bile var ise hamilelikte görünürdü.

6. hasbas123

hasbas123 Forum Okuru

Ama o ikinci cizgi bes dakka olmadan cikti onun icin bizde ikinci test yaptiralim dedik.

7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.181
    Ödül Puanları:
    113
    Anlıyorum .Olasılıklı yorum yapmak yanıltıcı olur.Bu yüzden gecikmeniz olursa testi tekrar yapın.Hcg testinin hata vermesi mümkün değil.Umarım gebe kalırsınız.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum,sevgiler..

8. Tasvan15

Tasvan15 Forum Okuru

Kızlar bende bişi sorcam adetim geceli 3 gün oldu bebek istiyorum belirtilerim hiç yemek yiyesim gelmiyor bir halsizlik bi uykusuzluk...sol kaşığımda seyirme arada bir..belim çok hafif ağrıyor akıntım var acaba hamilemkyim

9. Edatg

Edatg Forum Okuru

Merhaba bende 24 mayısta yumurta çatlatma iğnesi vurdurdum ve o gece beraber olduk geçen ay 16 mayısta adet olmuştum bu ay geciktim ve adet olmam gereken zamanda kahverengi akıntı ve ipliksi kan pıhtısı geldi yaklaşık 6 gün yine 16 Haziran da kan testi yaptırdım negatif çıktı ama hala adet olmadım acaba erken diyemi çıkmadı birhafta sonra tekrardan mı test yaptırsam

10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.181
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,24 haziran da tekrar hcg testi yaptırın.Geç döllenme gibi durumlarda testte çıkmayabilir.Test tekrar negatif sonuç verirse hekiminizle irtibata geçin.

11. hatalı

hatalı Forum Okuru

çok pişman olarak bunları yazıyorum 04.06.2016 tarihinde nişanlım ile sürtme yolu ile bir ilişki yaşadım bugün yani 1temmuuzda kahverengi bir lakelenme yaşadım devamı olmayınca sabah tarlusal adet sokturucu kullanmaya başladım ayrıca çok ağır gribim ve 1000 mg lık antibiyotik kullanıyorum adet gunum temmuzun 3 yani 2gun once den gelmiş oluyor bu kahve rengimsi kanama ama içime boşalma olmadı ayrıca bu ilişkiden 3 gün sonra ella acil doğum kontrol hapından kullandım mide bulantısı yok göğüslerimde hassasiyette yok belimde ağrı vardı ama grip geçince gitti artık yok sureklide kekik çayı tüketiyorum adetim duuzenli olsun diye sizce hamilemiyim internette bi çok şey yazıyo çok korkuyorum ne yapmalıyım

12. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.181
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , öncelikle belirtelimki korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir.Yalnız bahsettiğiniz şekilde bir birliktelikle gebelik ihtimali düşüktür.Bazı ilaçlar gecikmeye neden olabilir.Ben gebe olduğunuzu düşünmüyorum tedbiren test yapmanızı öneriyorum.

13. Melek bebek

Melek bebek Forum Okuru

Bi konu dikkatimi cekti arkadas surtunme yoluyla iliskiden hamile olunup olunmayacagini sormuş iceri sivi girmesede olabiliyomuş hanımlar sanirim suan 3.cocuguma hamileyim 3 gun gecikti test pozitif ve ben şokdayım hala.spermler ilerleme kaydedebilen varliklar zayif ihtimalde olsa olabiliyomuşşş

14. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    2.181
    Ödül Puanları:
    113
    Sürtünme yolu ile birlikteli , her zaman gebelik riski taşır. Bu nedenle gebelikten korunma amacı ile korunma yöntemi olarak uygulanmaması gerekir. Bu tür ilişkilerde boşalma sonrası meni veya zevk suyu olarak da bilinen prostat sıvısı vajina ile temas etmedikçe hamilelik şansı bulunmamaktadır.Gebe kalma ihtimali yok denecek kadar azdır.Ancak Birliktellik öncesi önlem almak gerekiraksi taktirde istenmeyen gebelik söz konusu olabilir.

15. minare34

minare34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merbaha
    Hamilemiyim degilmiyim anlamadim gitdi bel agrisindan olucem az kalsin idrarim cok oluyor akintim oluyor ishatsizligim var cok garip oldum adet gibi olmayan kanamam oldu bir kac gun once
    Bana yardimci olun
    Simdi idrar testi yapdim negatif cikti

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

Hamilemiyim??? Değilmiyim soru cevaplar Melekler Mekanı

adete yakın akıntı adet öncesi akıntı olurmu adete yakın olurmu fetal hareketlerin algılanması ne demek kahverengi Bazen doktora gitmeden bazı belirtilere göre hamilelik tanısını kendimiz bile koyarız ama bu ne kadar doğru arkadaşlar..Bana göre emin olmadan önce illaki doktor kontrolü şart.Belirtilere göre bazen hamile olduğunuza inanıp daha sonra hüsrana da uğramak daha çok yıkıcı olur anne...
  2. hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım değilmiyim bilmiyorum

hamilemıyım merhba bn yenı uye oldum bn 3 aydır ewlıyım gecen ay 10 gn adet gecıkmesı grdum doktora gıttım kansız oldugumu soyldı ve kan ılacı kuullanıorum bu ay adetım 3 gun gectı.. her hangı adet belırtılrm yok acaba gebe olabılırmıyım yada ılaclrdan olabılırmı yardımcı oolurmsunz lutfen
  3. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce
  4. hamilemiyim değilmiyim anlamadım

hamilemiyim değilmiyim anlamadım

selam .adetime 8 gün kala test yaptım çift çizgi çıktı sonra gidip kanda baktırdım 001 çıktı hamilemiyim ?
  5. Hamilemiyim hamile değilmiyim bilmiyorum ?

Hamilemiyim hamile değilmiyim bilmiyorum ?

merhaba hamilelikle ilgili bir kaç sorum olucak sizlere bugün adet günümün ilk günü fakat olmadım henüz kendimde acayip şeyler sezinliyorum mesela ara ara migdem bulanıyo başım dönüyo gögüslerimde şişkinlik ve uçlarında renk değişimi oldu birde ucunda küçük küçük kabarcıklar bir kere dış gebelik yaşamıştım ve aynısı olmuştu şimdi acaba hamilemiyim diye tekrar düşünüyorum sizce olabilirmi...

Sayfayı Paylaş