Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba Kızlar benimde iki yumurtaligimada kist varmış doktor %80 olmama riski var dedi korunmayı bırakın dedi ve normalde adetim cok fazla gelirken bu ay cok az geldi 9 ekimde korunmayı bıraktık ve karnının altında şişlik belinde ağrı göğüslerinde şişme ve gaz sorunu bide burun kanaması çıktı sizce hamile olabilir miyim ins hamileyimdir

Ben sevgilimle dün ve gecen hafta korunmasiz iliskiye girdim. Bir gunden bir kac kez giriyoruz. Bosalacagi zaman hemen icimden cikariyor. Ama supheliyim mide bulantisi var. Ve bu ayin 27si gibi adet olmam gerekiyor en son dun iliskiye girdim hamile miyim

Korunmasız her ilişki istenmeyen gebelik açısından risktir..Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yaparsınız.....

Merhaba ben bisey sormak istiyorumm ben dun test yaptim hatta emin olmak icin 2 tane yaptim ikiside silik cikti ama gorunuyor cizgi bugunde kan tahlili yaptim negatif cikti ama daha adet olmama 5 gün var ne yapmaliyim

Merhaba ben bisey sormak istiyorumm ben dun test yaptim hatta emin olmak icin 2 tane yaptim ikiside silik cikti ama gorunuyor cizgi bugunde kan tahlili yaptim negatif cikti ama daha adet olmama 5 gün var ne yapmaliyim

Hamilelik testlerinde ilk yaptığınız 5 dakikada çıkan sonuç önemlidir. Muhtemelen siz 5 dakika sonrasında çıkan çizgiyi baz almışsınızdır. Kan tahlilinizde negatif çıktı ise hamile değilsinizdir. Kan tahlili kesin sonuçtur en ufak bir başlangıç bile var ise hamilelikte görünürdü.

Ama o ikinci cizgi bes dakka olmadan cikti onun icin bizde ikinci test yaptiralim dedik.

Anlıyorum .Olasılıklı yorum yapmak yanıltıcı olur.Bu yüzden gecikmeniz olursa testi tekrar yapın.Hcg testinin hata vermesi mümkün değil.Umarım gebe kalırsınız.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum,sevgiler..

Kızlar bende bişi sorcam adetim geceli 3 gün oldu bebek istiyorum belirtilerim hiç yemek yiyesim gelmiyor bir halsizlik bi uykusuzluk...sol kaşığımda seyirme arada bir..belim çok hafif ağrıyor akıntım var acaba hamilemkyim

Merhaba bende 24 mayısta yumurta çatlatma iğnesi vurdurdum ve o gece beraber olduk geçen ay 16 mayısta adet olmuştum bu ay geciktim ve adet olmam gereken zamanda kahverengi akıntı ve ipliksi kan pıhtısı geldi yaklaşık 6 gün yine 16 Haziran da kan testi yaptırdım negatif çıktı ama hala adet olmadım acaba erken diyemi çıkmadı birhafta sonra tekrardan mı test yaptırsam

Merhaba ,24 haziran da tekrar hcg testi yaptırın.Geç döllenme gibi durumlarda testte çıkmayabilir.Test tekrar negatif sonuç verirse hekiminizle irtibata geçin.

Geri