Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Adetim bi gün gecikti. 1 hafta önce göğüslerimde hassasiyet oldu sivilce çıktı. Adet olucam sandım ama aynı gün geçti bekliyorum gelmiyo. Bulantım var ama kendimi bildim bileli sabahları bulanır midem. Idrarım sık geliyo ama idrar yolları enfeksiyonu var ondan kaynaklandığını düşünüyorum. Bugün tekrar acımaya başladı göğüslerim acaba hamile miyim yardım edin lütfen ?

Mrb arkadaşlar ben bu ay ovulasyon testi aldım çift çizgi çıktıktan sonraki gün deneme yaptık. Yaklaşık 3 aydır deniyoruz ama henüz olmadı. Bu testi kullanıp kesin pozitif sonuç alan var mı? Bu sefer olmuş mudur?

Arkadaslar 4aylik evliyim adetim duzensiz 6gun geciktim kasik agrilari yasiyorum(genellikle sabahlari) ara sira midem bulaniyo bel ve bas agrim var ara sira atesim cikmis gibi hiss ediyorum bebeyim olmasini cok istiyorum hamile ola bilirmiyim ?

merhabalar bende uc aylik evliyim evlendigim gunden beri hamile kalmak istiyordum uc ayda kactane idrar testi yaptim kim bilir ;) insan negatif ciktikca strese girio benim de sabahlari migde bulantim bel baş ve kasik agrim oldu ve atesim varmis gibi hisaediordum kendimi idrar testi yaptim evde iki cizgi ama bir tanesi belli belirsizdi ertesi gun kan testi yaptirdim 192,33 cikti yani hamileyim suan alti hafta oldu allah isteyen herkeze nasip etsin insallah ..karninda bi canlinin oldugunu hissetmek harika birsey birde utrasyon da onu gormek bambaska ...

merhaba.. aciil yardım istiyoruum.. 3 yıllık evliyim.. bu ay bebek kararı aldık.. normal sartlarda kasım 1'inde regl olmam gerekiyodu..4 gün geciktim .. fakat 31 ekimde kan testi yaptrdım 0,6 gibi cok düşük bir değer çıktı :( yani negatif.. peki negatifse ben neden hala adet görmedm :( bilen biri yardm edebilr mi.. çok üzülüyorm :(

Merhabalar.3 hafta kadar once sevgilimle surtunme yoluyla bi iliski yasadm .daha sonra ayin 28 kasimda yani normal.adet tarihmden 5 gun once kanamam oldu. 5 gun surdu ve lekelenme gibi degldi normal adet kanamasydi ama simdi mide bulantisi ve halsizlik hissediyrm sizce gordgm ustune gorme olablr .bu belirtiler psikolojk midir?

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. ben en son 17.11.2014 de adet oldum ve 2 gün normal kanama sonrasında hem siyaha yakın kanamalarım oldu. 7 gün sürdü ve bitti 14 gün oldu biteli. eşimle çocuğumuz olsun istiyoruz ama 7 aydır olmuyo. adet bittikten sonraki ilişkimizden sonra göğüslerime dokunulamayacak kadar acır hale geldi ve sol kasığımda ağrı ve sık idrara çıkma durumu yasıyorum hamile kalmış olabilir miyim ki?

18 ekimde evlendim adet düzenin 20 sndn ydi 2 ay önce 7 8 gün geri geldi sonraki ayda 20.snde oldum gne geçen ay olmadım martta oldu 8.de vfilan 3 yada 4 gün sürdü ve bn bu ay olmdim daha bel ağrıları sırt. Ağrıları wr akıntı da wr sizce ne olablr

Geri