Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

kalnır iyi araştırmaya denemelisin. adetin hiç bi günü 100de 100 gwebelikten korunmak değildir. tüm kanallar açık olduğu için daha hızlı yapışıyo yumurtalıkl sürdü adetim çok az şekilde şimdi ise kahverengi lekenmeler oldu.

kalnır iyi araştırmaya denemelisin. adetin hiç bi günü 100de 100 gwebelikten korunmak değildir. tüm kanallar açık olduğu için daha hızlı yapışıyo yumurtalıkl sürdü adetim çok az şekilde şimdi ise kahverengi lekenmeler oldu.
canım bence sen iyi araşırma ya mantık lı düşünmek laızm hamiel kalamk için yumrlam a gerekir adetlyikende yumrtama olmaz zaten olmuş olan yumrtla atılırı adet bittikten sonra yumrtla oluşmaya başalr ve belli olgunluğ a eriştiğnde çatlat ben 2,5 yıl bebek için uğraştım canım yumrtlama kontrolleri felan

bende eylül ayında olmadm ekım ayında adet oldum kasım ve bu ay gene olamdm gecen ay test yaptm negatıf cıktı ama ara ara göguslerımde ağrı sol karın altında batma oluo mide bulantılarm ve bas dönmelerım gaz sıkışması oluyor acaba hamılemıyımdır? cevaplarsanız sevınırım...

merhaba bu günlerde çok heyecanlıyım adetimi 5 gün geçti ama test yapmadım çok heycanlıyım acaba hamilemiyim bugünde bekliceğim olmazsa eger yarın sabah test yapıcam eşime söyleyemedim ümitlenmesin diye 7 aydır evliyiz hiç korunmadık son adetim 20 kasımdı 4 aralıkta kahverengi ve pembe gibi lekeler geldi 3 4 gün sürdü bitti acaba hamile olma ihtimalim ne kadar yüksek lütfen yardımcı olun teşekkürler bebisim:hamis::d040:

merhaba bayanlar bu aralar çok mutluyum adetimi 5 gün geçti test yapmadım daha ama bu günde olmazsa yarın sabah yapıcam inşallah vardır çok istiyoruz eşime daha söylemedim eğer yoksa üzülmesin diye bu ay zaten çok acayip oldu son adetim 20 kasımda oldu 4 aralıkta da kahverengi lekeler gelmeye başladı pembeye döndü 3 4 gün sürdü yani bunların anlamı hamilelik mi bilmiyorum ama inş öyledir allah dileyen isteyen herkeze versin ben 1 senedir istiyorum çok zor bi durum allaha emanet olun sağlıklı iyi günler dilerim yardımcı oluranız sevnirim...bebisim:hamis::d040:

kan dün kan testi yaptırdım adetime 3 gün varken.. tam 41 çıktı sonuçç pozitif ama içim hiç rahat değil korkuyuorum çok mu düşük bu değer..iki gün sonra tekrarlayalım dediler düşük çıktı dediler ama değerlerde 0-50 arası 0,2-1 haftalk gebelik için yazıyordu..sonuçta ovulasyon olalı 9-10 gün olmuş bende…korkuyorum bir düşük geçirdiğim için.. şuan belim ağrıyorr bişey mi oluyor diye çok korkuyorum değerler yükselmezse diye de çok korkuyorum sevinemedim inanın korkularımdan:(((değerim normal mi adet geçeli 25 gün olmuştu dün.. beni aydınlatır mısınız lütfen ?

an dün kan testi yaptırdım adetime 3 gün varken.. tam 41 çıktı sonuçç pozitif ama içim hiç rahat değil korkuyuorum çok mu düşük bu değer..iki gün sonra tekrarlayalım dediler düşük çıktı dediler ama değerlerde 0-50 arası 0,2-1 haftalk gebelik için yazıyordu..sonuçta ovulasyon olalı 9-10 gün olmuş bende…korkuyorum bir düşük geçirdiğim için.. şuan belim ağrıyorr bişey mi oluyor diye çok korkuyorum değerler yükselmezse diye de çok korkuyorum sevinemedim inanın korkularımdan:(((değerim normal mi adet geçeli 25 gün olmuştu dün.. beni aydınlatır mısınız lütfen ?

canım korkma bak adetin gecmeden test yapmıssın 41 yani pozitif cıkmıs ben adetimm 4 gun gectiğinde test yaptırmıstım 63,4 cıkmıstı simdi allahıma sukur kızım kucagımda sende saglıkla alırsın inş. kucagına :) 41 kere masallah :nazar:

merhaba bayanlar bu aralar çok mutluyum adetimi 5 gün geçti test yapmadım daha ama bu günde olmazsa yarın sabah yapıcam inşallah vardır çok istiyoruz eşime daha söylemedim eğer yoksa üzülmesin diye bu ay zaten çok acayip oldu son adetim 20 kasımda oldu 4 aralıkta da kahverengi lekeler gelmeye başladı pembeye döndü 3 4 gün sürdü yani bunların anlamı hamilelik mi bilmiyorum ama inş öyledir allah dileyen isteyen herkeze versin ben 1 senedir istiyorum çok zor bi durum allaha emanet olun sağlıklı iyi günler dilerim yardımcı oluranız sevnirim...bebisim:hamis::d040:

hamile olabilirsin feyza öle gibi...yerleşme kanaması da olabilir 4 aralıktaki lekelenmen..haber bekliyoruz

Geri