Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhaba bana yardımcı olabilecek birileri vardır umarım adetim 11 gün gecikti dünden beri özellikle sabah bir kaç kere kahverengi leke oldu dün sabah adet sancısı gibi hafif sancı oldu ama geçti onun dışında çok belirti yok fazla ümitlenmekte istemiyorum ama bilgisi olan var mı

Merhaba ;Belirtilere dayanarak gebelik teşhisi konmaz.Lekelenmenin bir çok nedeni vardır.Gecikmeniz var test yapın + sonuca göre( lekelenmeniz için) jinekoloğa görünün

Mrb nerden baksaniz 12 gundur ara ara pembe kahve rengi akintim oluyo adetime 5 gun var ve arar ara kasiklarimda sancim oluyo su karbonat testini yaptim kopuklendi sizce hamilemiyim.31092/

Merhaba arkadaşlar konu başlığı açamadığım için buradan mesaj gönderiyorum.. Öncelikle çocuk sahibi olmak isteyen herkesin yüzü güler. Fakat ben istemiyorum.. Hala lisansüstü eğitimim sürüyor, hala bekarım ve bakireyim..Sadete gelecek olursam 2 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birşeyler yaşadık.O çıplaktı fakat bende çamaşır vardı.Çamaşır dediğim şeyin tül olması ve erkek arkadaşımın tam üzerime boşalması beni endişelendirdi. Çünkü bakire olsa da tam vajina üzerine boşalınca hamile kalındığını okumuştum,duymuştum.Kızlık zarı spermlerin rahme gitmesine engel değilmiş.Bu adamın bana sahip çıkmayacağını çok iyi biliyorum korkuyorum.. Benim endişelerimi anladı ve ertesi gün hapı aldı.Bu olayın yaşandığı gün kullandım hapı.. Artık %2-3 olan ihtimali sıfırladığıma inanmak istiyorum.. Zira gerçekten çocuk sahibi olmak için çabalayan ve olamayanlar var :( Bana kızar mısınız ne dersiniz bilmiyorum toyluğuma verin bu sorumu korkularım yersiz değilmi..? Hoş internetten hesapladığıma göre tam yumurtlama dönemimde yaşandı bu olay..

merhaba adetime 2 gün kala ilişki yaşadım hala adetimi görmedim adetimi 4 gün geçti bu dönemde hamile kalınırmı acaba hamilemiyim

Geri