Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

hamile miyim?

1 yıldır evliyim ve evliliğim süresince yasmin kullanarak korundum.Haziran ayında ilacı bıraktım.27 Haziran'da adet görmem gerekiyodu fakat gecikti.Perşembeden beri kahverengi akıntı geliyo ve Ayın 20 Hazirandan beri de değişik aralıklarla bel ve kasık ağrısı çekiyorum adet görecekmişim gibi ama az miktarda kahverengi akıntım var.Hamile olabilir miyim?

ben adet olmadım ve bir erkeklede ilişki yaşamadım ama karnım çok büyük geliyo bna hamilemiyimdir yoksa kilo falan mıdır ?ayrıca 14 yasındayımmm

kasık agrım

merhabalar adetime 5 gün var ama yoğun şekilde akıntım ve kasıklarımda batmalar oluyo daha önce hiç böle kasık ağrısı olmamaıstı sizce hamile olabılırmıyım eşimde bende bu ay istıyoruz

mrb ben 15 yaşındayım kızım.erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla lişkiye girdik .ama üzerimizde kıyafetlerimiz vardı .

slm 14 temmuz adet olmam gerekiyordu ama 11inde pembe akıntım ve kahverengi lekelenmem oldu ve aynı gün içerisinde kesildi ve adet olmadım hala yardımcı olurmusunnuz

merhaba :) benim adetim hep 15 gün geçikirdi bu gün 44. günüdeyim gecikmesinin.. eşimle bi 8 hafta önce ilişkiye girmiştik ama çocuk için erken diye düşündüğümüzden içime boşalmamıştı adetim 20 gün gecikince test yaptım negatif çıktı nadiren midem bulanıyor kusma başdönmesi falan olmuyor adet zamanıma yakın kahverengi bi akıntı oldu bi de bazen adet sancısı gibi ağrılar oluyor sizce hamilemiyim eşim içime boşalmadı test de negatif çıktı ama yinede emin değilim kist falanda olabilir diyorlar ama çok kafam karıştıı... :(

adet günüm 3 gün geçti kasıklarımda agrılarım cok oluyor bel agrım gögüslerim oldugundan çok fazla agırıyor ve büyüdü iştahsızlık var acaba hamilemiyim

selam benim günüm 9 gün gecikdi test yapdım yok cıkdı hcg yaptırdım 1.20 cıkdı kasıklarımda agrılar ve belimde hafif bir agrılar var küçükmü ondan çıkmamaış olabilirmi nasıl yapacam yardım edin lütfen

Geri