Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

15 yaşındayım, düzenli adet görüyordum ama 3 ya da 4 hafta önce okul çıkışında arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim. Üzerimde lise üniforması vardı onun üzerinde ise sadece külodu vardı. Eteğimi kaldırıp 40 denye penti siyah külotlu çorabımın üzerine sürtünerek boşaldı. Çorabımın altında külodumda vardı ama hem külodum hem de çorabım çok feci spermlenmişti ayrıca vajinamda sperm sıvısını hissettim. Arkadaşımın verdiği gebelik testi pozitif çıktı. Kürtaj dışında başka bir yol ile içimdeki yaratıktan kurtulmanın yolunu söyleyin LÜTFEN!! Ailem öğrenmemeli! Yaparken aklın nerdeydi diye soracaksınız, ben istememiştim daha çok tecavüz gibiydi. YARDIM EDİN!

mrb anlattığın gibi iç çamaşırı ve çorabın varsa eğer hamile kalma ihtimalin düşük bence sen yine test yap yada kanda baktır emin ol bazen testlerde yanlış çıkabiliyor allah yardımcın olsun ...

kzızm başka işin yokmu hadi bakalım okuldan eve evden okula
daha küçüksünnn küçükkkk 15 yaşında hay allahım ya
bi dahada bu haltları yeme hem nerersi tecavüz onuda anlamadım ki

Benim sorum Haziran 5 adet gördüm ve 13,15,17,19 ilişkiye girdim adetime 5 gün var test yaptım ama Bişey çıkmadı acaba hamile olabilir miyim

15 yaşındayım, düzenli adet görüyordum ama 3 ya da 4 hafta önce okul çıkışında arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim. Üzerimde lise üniforması vardı onun üzerinde ise sadece külodu vardı. Eteğimi kaldırıp 40 denye penti siyah külotlu çorabımın üzerine sürtünerek boşaldı. Çorabımın altında külodumda vardı ama hem külodum hem de çorabım çok feci spermlenmişti ayrıca vajinamda sperm sıvısını hissettim. Arkadaşımın verdiği gebelik testi pozitif çıktı. Kürtaj dışında başka bir yol ile içimdeki yaratıktan kurtulmanın yolunu söyleyin LÜTFEN!! Ailem öğrenmemeli! Yaparken aklın nerdeydi diye soracaksınız, ben istememiştim daha çok tecavüz gibiydi. YARDIM EDİN!

Hayatım penti çorap markası gebelikten korumaz :D:D tecavüz gibi diyiyorsun bağırsaydın çağırsaydın Ejakülasyon olmasına ne izin verdin Yaşın küçük yediğin nane büyük..

ya arkadaşlar k.bakmayın amma resmen dalga gecior ergen bizmle...hiç inanmamakla beraber eğer ki öyle bişey varsa ilk yapılacak iş aileyle paylaşmak ve polise başvurmak...ya bunlar çocuk oyuncaı sanıorlar bazı şeyleri iyimi...

Geri