Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Merhabalar arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza. Adetime yaklaşık bir hafta var belimde ve kasıklarımda ağrı var karnımın alt tarafında da batmalar oluyor bazen ve iştahım da oldukça arttı acaba hamile olabilir miyim? Belirtiler için çok mu erken psikolojik olabilir mi.

merhaba ben rüya, acaba bana yardımcı olabilir misiniz ? beta hcg testim 4814 çıktı hamilemiyim acaba

adetim olmadı hamilemiyim

selam bende yeni katıldımm adetimden 1 gün önce kahverengi leke başladı 3 gün azar azar devam etti 4.gün 4...5 damla kan geldi kesildi sonra tekrar 2gün daha kahveleke oldu şimdi çok az açık bembe oluyor leke gibi sizce yerleşme lekesi olabilir mi hamilemiyimdirr yardımcı olursanız sevinirim

merhaba bende aranıza yeni katıldım.31 yaşında 9 aylık evliyim...ekonomi lisans mezunu ve yaşam koçuyum...şu an çalışmıyorum çünkü iş bulamadım henüz ammaaa daha düne kadar bu düşüncelerimin ne kadar ehemmiyetsiz olduğunu anladım...uzatmayayım komple check up yaptırdım elbette buna tüm batın ultrason ve hormon testleride dahil...ultrasonumu çeken dr bana o an ovarial yetmezlik var sende çok çok zor hamile kalacaksın hatta denemeye başla kalamayabilirsin de dedi...o an hissettiğim dehşeti anlatamam...ertesi gün elimde diğer tahlil sonuçları ile jinekoloğa gittim...ovarial yetmezlikle alakan yok,sende pko var sadece dedi ve adet görebilmem için tarlusal adlı ilaçtan verdi...biraz rahatladım...ben bende ezelden beri var olan pko sendromunu biliordum zaten ve soğan kürü ile geçirdiğim dönemlerde çok oldu...dr um soğan içebilirsin eğer faydası oluyorsa amma bir sene korunmasız ilişkiye giripte hamile kalamassan kısırlıktan şüphelenebiliriz dedi...bunları neden yazıyorum...aslında sadece paylaşmak için ve benim durumumda olanlara da bi ışık tutmak için de olabilir...jinekologa gitmeden önce yani o dehşeti yaşadığım akşam eşimle paylaştım,GİDERİM dedim,seni çok sevdiğim için giderim...çok kızdı,üzüldü eğer böyle bişey varsa çevrenin ve insanların baskısı önünde de ben dururum dedi ve bi daha bu konuyu açmamı yasakladı...belki yanlış belki doğru ama ona bu hakkının baki olduğunu söyledim...ileride böyle baskılarla karşılaşırsam kaldıramayacağımı...şimdi de denemeye karar verdik...bakalım hele adet görelim ondan sonra zaman ne gösterecek...herkesle paylaşacağım...soğan kürünün ikinci günündeyim tarlusalı da 4 gündür kullanıyorum...bu arada esma çalışmalarına başladım...Allah büyük...

Geri