kadın dogum hastanesi devlet hastanesi zaten 1:30 da gidip alcam bakalım ne kadar hassasmış :zuha:

durup dururken aglıyorum bide :dil: böyle degildim eskiden ben
kocişime dedim ben özel labaratuarda yaptırcam die oda ben devlete bu ay 1000 lira sigorta masrafı odedim devlet hastanesine git dedi :) onuda payladım dün :dil:
aaa o zaman hormonlar atakta olabiler :D ayy hadi git kan testini yaptır ya bizde kendi çapımızda uzmanız artık =) ne stresli bi bekleyiştir sakın sıkıntıya girme belki bebişkon vardır üzme onuda hadi ;)

evet cok stresli
doktor bide kadın
kadınnın halinden anlar diye düşündüm ama yanılmısım :)
cok heyecanlıyım yinede :)

idrarda gebelik testi negatif cıktı doktor bide ustune ilaç yazdı bana gerizekalı doktor
:hasta:
bende hemen özel hastaneye gittim kan verdim sonucu bekliyorum şimdi
var ya hamiş çıkarsam dövecem bu doktoru kesin :n028:
yaa negatifmi çıktııı :( ii yapmışsın hemen yaptırmakla kan testini bakalım ne çıkıcak boşver + çıksında hatası ona kalsın sanada anı olur :D ne zaman vericekler kan tahliliniii hemen alırsın inşallahhh

bilmiyorum ya kasıklarımdaki agrı ve ruh halinden baska gebelik belirtisi yok ha bide 6 gunluk bi gecikmem var idrar testi yaptı ordaki kadınlar erken gelmişin dediler cıkmaz dediler :( bu ay ilk denemem inşallah hamişimdir sonucu 15:30 da alcam 4 gibi yazarım tekrar dua edin bana :(

:grev:yok cnm b hcg da baktırdım hamiş değilmişim
doğum kontrol hapını yeni bıraktıgım için böyle lekelenmler gecikmler oluyomus :eek:lmadı:
neyse durum acıga cıkınca bende rahatladım :18:
neyse önümüzdeki maçlara bakcaz bu eli kaybettik :fati:

Geri