canım boş gebelikte idrar testinde çift çizgiyi gördün mü?biraz bilgi verir misin cnm?bu arada geçmiş olsun..rabbim yardımcın olsun

kızlar selam bende hamile olduğumu öğrendiğimde hemen yazmıştım buraya :) şuan 6 aylık hamileyim olurda sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olabilirim.Allah isteyen herkese bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..:pasi:

ewet tatlım çift çizgiyi gördüm adetim de gecikmişti midem de bulanıyodu 9.haftaya kadar hamileyim diye dolaştım ortalarda gerçi fazla kimselere söylemedim iyi ki de öyle yapmışım ama 9.haftanın içinde sadece kese vardı rahmimde bebek oluşmamıştı doktor da hemen aldı zaten keseyi sonra da 3-4 ay kadar korunma verdi tekrar rahmin ve benim toparlanabilmemiz için...zor günlerdi ama Allah kimsenin başına vermesin geçti şükür şimdi tekrar bekleme dolu günler geldi sabıııııırrrrr:)

kızlar selam bende hamile olduğumu öğrendiğimde hemen yazmıştım buraya :) şuan 6 aylık hamileyim olurda sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olabilirim.Allah isteyen herkese bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah..:pasi:
canım hayırlı olsun rabbim kucağına almayı da nasip etsin inş..canım adetin geciktiği ilk ay yani adetinin gelmediği günler belirtilerin nelerdi?adet olacakmışsın gibi ağrın var mıydı?göğüslerin şiş ve ağrılı mıydı?yardımcı olursan çok teşekkür ederim bitanem..

ya nye hiç kimse bir şeyler yazmiyor!!!!????:(

tatlım aslında idrar testinin sağlıklı olabilmesi için adet gecikmesini mutlaka beklemelisin ayrıca negatif de çıkabilir öyle olduğu takdirde 2 gün sonra tekrarla testi benim bi arkadaşımın anca haftasında çıkmıştı testin cevabı ayrıca sabah yaptığın idrar daha konsantre olduğu için daha kolay sonuç alabilirsin ama anladığım kadarıyla sende zaten 6 günlük bi gecikme var????testi tekrarla aklına da güzel şeyler getirmeye çalış canım hemencecik de stres olma o da çok önemli biliyosun:dil:ayrıca yabancı sitelerden araştırmıştım çok erken gebelik belirtilerinde karın alt bölgesindeki keskin ama kısa süreli ağrılardan özellikle tek taraflı ve en çok da göğüslerdeki şişliklerden bahsetmiş..ama tabi herkeste aynı olacak diye bişey yok hepimiz ayrı birer bireyiz umarım hamilesindir ama bu sabırsızlıkla 9 ayı zor geçirirsin gibime geliyo:dil::laugh:hadi bakalım görüşürüz canım ....bu arada 6 günlük gecikmeyi başka bi arkadaşla karıştırmışım kusuruma bakma tekrar okudum ve düzeltiyorum....:)

Son düzenleme:
Geri