slm bende yeni katildim .benimde derdim ayni,nisanin 28 de hapi biraktim 1de adet oldum .mayisin 28zinde olacakti adetim ama bugun ile 6 gun gecti dun test yaptim birinci cizgi tam netti ikinci cizgi cok asiri derecede gorünmüycek sekilde beliydi .allah herkesin gönlüne göre versin insalllah umarim bebeginizi en kisa zamanda kavusursunuz

arkadaşlar meraba bende yeni üyeyim cok sevdim burayı bnm adetim 16 gündür cecikiyor adetim 4 gün gecerken doktora gittim bebek göremedi ve farlutal hap verdi farlutal biteli 5gün oldu daha adet olmadım acaba hamile olabilirmiyim hic adet belirtimde yok beni aydınlatın lütfennnnnnnnn:yumurta:

Son düzenleme:
ben dün agrilarimla doktora gitmistim br anda kontrol ettiler baya uzun bir sürec idi tabiki .en son kan tahlili yaptilar 1saat sonra gel dediler cok ama cok erken gebelikmis ve kan degerleri ve cok dusuk dedi ama hamilesiniz dedi.4hafta 4 günlük oldu bugun ama malesef düsecekmis bebegim esim yikildi ben kendi halimimi anlatmam gerek yoktur heralde herkes tahmin edebiir.allah tan herkese hayirli ve saglikli bebeklere kavusmanizi dilerim :

gebelık belırtısı

mrb bugün üye oldum hatta bıraz önce:)))benım merak ettıgım daha evlenelı 1 ay bıle olmadı buzaman kadar yanı yaklasık 20-25 gundur korunuyorduk fakat gectıgımız hafta sonu bıraktık hamıle kalmam söz konusumudur.suanda ınanılmaz kasıklarımda agrı var ve cok sık wc ye gıdıyorum acaba psikololojikmi dıyede dusunuyorum gercı bu hafta sonu doktora gıdıcem genel kontrol ıcın ama bu kadar kısa surede hamıle kalamam heralde dımı ???

gebelik belirtileri

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende.2 hafta önce aşırı gaz sancım oldu ve karnım davul gibi şişti.adetime yakın da bel ağrısı olmaya başladı kasıklarım da batma ve sancı oldu uyku halim hiç olmadı aksine cin gibi oldum hayatta gece 1 e kadar oturmam oturmaya başladım.adetim 5 gün geçtikten sonra da test yaptım ve pozitif çıktı bugünde kan testinde aldım sonucumu.allah hepinize nasip etsin.ama öncelikle rahat olun ben 6 aydır uğraşıyorum ve bu ay kendimi serbest bıraktım etrafımdakilere de erteledik bebek olayını dedim tatil için otel den yer ayırdık dönüşte artık tekrar denemelere başlarız diye düşünüyodum ve bu ay hamile kaldım .stres yapmayın kesinlikle tavsiyem budur.

arkadaşlar 20 haziranda adet oldum ama 2 3 gündür mide bulantısı kasıklarımda agrı var hamile olabilirmiyim diyorum ama ilişkiden kaç gün sonra bu anlaşılır bilmiyorum test yapıp moralimi bozmak istemiyorum:( biri beni aydınlatabilirmi???

ce

hayırlı olsun cnm bendede benzer belırtıler var karnım sıs belım ve kasıklarım agrıyor sol kasıgımda batma gıbı bır hıs var daha adetıme dokuz gun var ınsallah bende hamıleyımdır:))

merhaba arkadaşlar bende siteye yeni üye oldum.ben 8 yıllık evliyim 7 yaşında bir çocugum var çok uzun zamandır ikinci kez hamilele kalmak istiyorum ama kalabıyorum adetlerim düzenli bir doktora gitmedim neden olmuyor olabilir.bir sorununm yok onun için doktra başvurmadık.

merhaba arkadaşlar uzun süredir sitedeki yorumlaarı takip ediyorum..Belirtiler herkeste farklı burada okuduğum gibi olmadı..en belirgin olanı kasık batmaları ağız kuruluğu idi..son adetim 26 hazirandı dün akşam test yaptım hamileyim..ama şu bir gerçekki çocuk düşünen arkadaşlar mutlk suretle ilişkiden sonra idrarını tutup bir süre yatması gerekiyor emin olun ben öyle yaptım..ve şükürler olsun...konu ile ilgili sorulrınız olursa seve seve cevplarım...

Geri