Hamileyim bebeğim kimden bilmiyorum zor durumdayım

• Konbuyu başlatan Derya uluk
  • Başlangıç tarihi
Beyza hnım kesınlıkle katılıyorum bebegı aldırmaya takmıs ya zınaya deılde allahım yarabbım burda yargılanması gerekılen sey tek aldırma aldırınca muslumanlıktan cıkıyorsun haşaaa ama zına yapınca ses yok gunah ya gunah valla allah yardımcın olsun beyza hnmcım sole forumdan bı cıkıp ettafa baktım bı suredır de neler var sabırla cvp verıyorsunz hell olsın

Zina da günah fakat bebek aldırmakta cok büyük günah bu yüzden işi cok zor Allah affetsin ve doğru yola getirsin o zaman işin daha kolay olacaktır emin ol...rabbim cümlemizi doģru yoldan ayirmasınn...

Merhaba doktor hanım yardımcı olursanız sevinirim ve ne derseniz de hakkınız vardır yazarken ile kendimden utanıyorum ben 5 yıllık evliyim ve çocuğum olmuyordu 18 ağustosta yasak bir ilişkim oldu 30 agustos da adet gördüm adet sonrasi esimle birlikteligim oldu eylül ayında adet olmayınca kan verdim 5 ekim de hcg 547 çıktı kac haftalik sizce acaba bebegim yasak iliskiden mi lütfen cevaplayin aklımı yitiricem

Ayrıca cinsel yolla bulaşan hastalık kapmış olma ihtimaliniz de çok ama çok yüksek. Suçsuz insanları da sayenizde hasta edersiniz. Dünya çapında yapılan araştırmalar gösteriyor ki hastalık kapan herkesinortak düşüncesi aynı: "bana birşey olmaz"!!

Merhaba ben de olayın hukuki boyutlarını size anlatmak istiyorum. Bebeği eğer aldırmayı düşünürseniz 10. Haftayı doldurmamış olmalısınız sonrası ancak tecavüz vakalarında istisnası olan bir durumdur suç işlemiş olursunuz.

Diğer yandan bebeğiniz evlilik içinde doğarsa otomatik eşinizin nüfusuna kaydolur. Eşiniz bu durumu öğrenirse sizi zinadan dolayı boşayabilir.

Bunlar olayın hukuki süreçleri. Ama önemli olan şimdi sizin ne yapacağınız ben size bir psikologdan yardım almanızı öneririm aciliyetle. Şu durumda buranda böyle cevap aramak yerine yapabileceğiniz en mantıklı iş bu olur. Devlet hastanesi psikologlarından da özel hastaneden de yardım alabilirsiniz. Asla bilgilerinizi hikayenizi paylaşmazlar merak etmeyin

Ablacım sen ne yaptın ya...
İçine sinecekse ve vicdan yapmayacaksan erkek arkadaşına yol ver kocanada hamileyim diyiver. eğer onu aldattığından şüphesi yok ise zaten sorun olmayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence sen o günahsız bebeği doğurup babası kimse ona teslim et. Sonra da kendini ne yaparsan artık sana kalmış. Ayıp be ayıp. Yazık o kocana...

Merhaba,
Özel hayatınız hakkında yorum yapmak kimsenin haddi olamaz. Doğru yada yanlış sizin seçiminiz. Bu konu hakkında bilgi sahibiyim. Yardımcı olabilirim. Özel mesaj gönderebilirsiniz.

Geri