hanımlar çaydanlıklarımızı sıcak tutalım üşümesin

M

Misafir

Forum Okuru

gelelim tarifimize....
ebruli bir ip alıyor .. bu model ebruli ipde gözüküyor arkadaşlar.
başlayacağımz yer ve bitiş yeri bizim çaydanlığımızın boğazına denk gelecek yeri eğer isterseniz buraya model koyabilirsiniz...benim size tavsiyem buraya kalın lastik örmek.. ilmek sayımızı da çaydanlığımızn büyüklüğüne göre ayarlıyoruz..
ilmek attıkdan sonra 4 düz 4 ters ile lastik örgü örün .. sonra bunu 4 parmak kadar devam ettikden sonra düz örgü ile bütünleyin.. bitişi de 4 düz ve 4 ters ile bitirin başlangıçtaki kadar uzunluk olacak burası diyelimki başladığımızda 40 sıra 4 düz 4 ters örgü yaptıysanız bitşi de 40 sıra ile bitireceksin.. kalın yorgan iğnesi yardımı ile de ipini boğaz kısımına geçirip arasına çaydanlığımızı koyabiliriz...

mislinay

Yeni Üye
Üye
Cevap: hanımlar çaydanlıklarımızı sıcak tutalım üşümesin evet çok hoş duruyor ama çaydanlığı yıkamak için tekrar tekrar çıkarıp takmak lazım ama misafir gelince hoş olur
saol adminim

Tesettürlü hanımlar için büyük beden şıklığı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ankara da yaşayan hanımlar sizi pazar alışverişinden kurtaracağım.. Ankara da yaşayan hanımlar sizi pazar alışverişinden kurtaracağım..
Hanımlar kendi yaptığım sitem. Sitemizde taze meyve, sebze, kuruyemiş ve bakliyat satıyoruz. Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut. Fiyatlarımız gayet uygun ve ürünlerimizi taze alıp satıyoruz. İstek ve önerilerinizi burdan yazabilirsiniz. Herkese...
Burası benim köşem... 0
HANIMLAR CEVABA LÜTFEN!!!MELEĞİM KIZ MI ERKEK Mİ?. HANIMLAR CEVABA LÜTFEN!!!MELEĞİM KIZ MI ERKEK Mİ?.
Minik meleğimin ilk fotosunu(6haftalık)ve son(11haftalık)fotosunu koyuyorum.Kesenin konumuna göre vb. Cinsiyet tahminlerinizi bekliyorum☺️
Soru-Cevap 1
Hanımlar sizce hamilemiyim lütfen bakın Hanımlar sizce hamilemiyim lütfen bakın
Hanimlar 29 Aralık son adetim Di simdi ki de 26 ocakta olmalı yani yarın adet döngüm 28 gün ama ben 14 ocakta eşimle ilişkiye girdim yumurtlama günüm olması büyük bir ihtimal ama boşalma olmadı su aralar cok idrara çıkıyorum yarın adet...
Gebelik 2
Yeni sezonun en muhteşem lifleri burada hanımlar!!! Yeni sezonun en muhteşem lifleri burada hanımlar!!!
Yeni lif modeli arayan bayanlar haydi buraya. 2017’nin en beğenilen modelleriyle karşınızdayım. Sizlerin de beğenebileceğiniz modeller ve örgü modelleri ile karşınıza çıkmaya çalışıyorum. Sizler için hazırlamış olduğum galeride üzeri çiçekli ve...
Örgü Lif Modelleri 1
Tesettürlü hanımlar için büyük beden şıklığı Tesettürlü hanımlar için büyük beden şıklığı
Özel gün ve gecelerin değişmez giyim stili olan abiye modelleri, açık ve kapalı bayanlar için farklı renk ve model seçenekleri ile yeni sezon da yerini alarak bayanlara sunuluyor. Özel günler denince akla ilk gelen mevsim yaz mevsimi...
Tesettür Modası 0