***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

canım büyük bi kayıpmı yaşadın geçmişte. etkisinden kurtulamadığın bi üzüntün olmuş.
Sıkıntılı bi dönemden rahat bi döneme geçiş görülüyor. Eleştiriye açık değilsin. bence sana söylenenleri azda olsa değerlendir. Dikkat etmeniz gereken öğütleri dinlemiyorsun. konuyla ilgili kendi yargılarınıza güveniyorsun. Fakat dikkatli olmalısınız çünkü daha sonra bu tutumunuzdan pişmanlık duyabilirsin.Bu arada yakınında burnunun dibindeki düşmanınada dikkat et. Uyku düzenini bile bozan sorunlar yakında düzene girecek. Eşinde sevinçli bi haberi sana vermek üzere. güzel bi sevinç bu. hayrlı olur inşallah. sağlıkla kal canım.:melek:
cnm ne diyecegimi sasirdim herseyi bilmisin sana cok tesekur ediyorum evet gecmiste yasadiklarmi hala atlatamiyorum hani derler ya yazsam roman olur o cinsten ve hic bir zamanda atamicam guzel habere gelince belki ben verebilirim belki ikinci cocuguma hamile olabilir hayirlisi bakalim yakinda belli olur hamileyim yada degilim

mrb canım senden bi ricam olacaktı kaynım zengin olmak için bir kaç işle uğraşıyor gerçektende zengin olabilecekmi bu işlerden

canım özür yine rakamlrı unuttum 1 78 35

canım özür yine rakamlrı unuttum 1 78 35

Hayatındaki değişikliklere uyum sağlayamıyor. Maddi konularda karar verirken mantığından çok duygusallığı ön planda tutuyor. Karşısındaki kişilere verdiği vaatleri yerine getirmiyor, üstesinden gelemeyeceği işlere kalkışıyor. Bu nedenle cesaretsizlik, esnekliği kaybetme, değişikliklere uyum sağlayamama gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Dikkatli olmalı. Kendindeki özellikleri başkalarını etkilemek için değil, hayatını yönlendirmek için kullanmalı. Kartta siyah kedi çıktı. bu yanındaki düşmanı işaret eder.Bu düşmana karşı dikkatli olmalı, çünkü gözü sürekli yaptıklarınız üzerinde. Gelecek güzel ama fazla maceracı olmaya gerek yok. :melek:

canım onun adına çok tşk ettim çok şaşırdı bu kadar olmaz dedi emeğiine sağlık çok doğru.görüşürüz

Bu ayın sonunda sınavım var gecebilcekmiyim acaba cok merak ediyorum :) 4 48 63

Bu ayın sonunda sınavım var gecebilcekmiyim acaba cok merak ediyorum :) 4 48 63

Canım kartlarında güzel çıkanlar olduğu kadar sıkıcı kartlarda var. sevinçler kutlamalar fakat duygusal anlamda içaçıcı şeyler görmedim açıkçası. varolan bi ilişki varsa dikkatli ol. derslerine gelince başarılı derslerinde olacak başarısızlarda. yada alttan dersle geçebilirsin. zaman zaman gereken hassasiyeti göstermemişsin. sıkışınca atağa kalkıyorsun sanki. her konudamı böylesin:) Bide hayal kurarken bile dikkat et. fazla hayal kurma. Yani onları düşünerek zamanın geçtiğini farketmiyorsun. Bu arada kötü bi alışkanlık olmuş sende bu neyse kurtul başına ciddi bi sorun açabilir. sağlıkla kal:melek:

cok sagol ablacım valla dogru bildin gereken hassasiyeti göstermedim yumurta kapıya nezaman dayanıyor ben ozaman baslıyorum ders calsmaya dediklerin cok dogru tekrar tesekkür ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri