***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

22 10 1. eski sevgilim we suanda hala sevdiğim kişi hakkında

Cevap: Hisleriminde gücüyle size TAROT

37 10 71 maddi durumumuz SIKINTIDA acaba düzelme olacakmi birde esimin ve benim burcumuz terazi
simdiden tsk ederiz

handanca canım senden bir ricam olacak bir arkadaşım için eğer mümkünse bakabilirmisin...:)bayan-26-07-1981 doğum tarihli aslan burcu
sayıları :4-26-12
sorusu:iş hayatını ve bekar olduğu için evlilik durumunu merak ediyor hakkında neler söyleyebilirsin ( birlikte olduğu biri yok) canım eğer mümkünse bakabilirmisin teşekkürler sevgilerimle...

Son düzenleme:

merhabalar canim. bana da bakabilir misin sekerim. sigortadan haber bekliyorum da iyi mi kötü mi haber?????
rakamlarim 18, 7, 17
emegine cok tesekkür ederim.

Benim eşimin maddi olarak işleri iyi değil düzelirmi başak burcu 7 17 21

slm canım 1 -3 -78 sayılarım koç burcunayım .kariyer için ayrıca evlenip ayrıldım

Cevap: Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

10.30.60.fal bakarsanız sevinirim.evlilikle ilgili sorum[/quote

insanların konumlarından oldukça etkilenen bi eşin var canım. baskı altında kalıyorsun. ama kendini bu duruma düşüren sensin. Şuan ya sıkıntıdasın yada yaklaşan bi sıkıntı haberi vereceğim sana üzülerek. aklınla ve zekanla halledebileceğin bu meseleyi eğer dikkatli olmassan fazlasıyla üzülerek yaşabilirsin. Dualarınıda eksit etme canım. sığınacağın limanlardan biriside duaların. Aslında fazla gibi görünen fakat parmakla sayılan dostların danda fikir alabilrisin. Umarım herşey güzel olur senin için.:melek:

Mutlu olacak mıyım?
1 5 73

Canım yaşadığın bi münakaşa olmuş birisiyle. fakat bu durum düzelecek. Parasal anlamda sıkıntılar gündemde. İyi bi döneme girmene az kaldı. bu durumu değerlendir.Duygusal anlamda bir birliktelik var ise bundada yoğunlaşma ve canlılık söz konusu. Beklediğin bi telefon yada bi haber var. hemen hemen gelmek üzere. İsteksiz ve keyifsiz olduğun bu durumda sıyrıl aartık. Bu havayla ne kendine nede karşındakilere faydan var. Güzel günler yakında.:melek:

22 10 1. eski sevgilim we suanda hala sevdiğim kişi hakkında

eski sevdiğin senle iletişim kurabilir tekrar. ama sürekli bi beraberlik bekleme. Çünki taviz veren hep sen olmadığı sürece bu ilişki ilerlemez. Yeni sevdiğine gelince; hayatım seni asıl sevecek insanı şuan tanımıyorsun. bu arkadaşınla birlikteyken başka biriylede tanışacak ve iki kişi arasında kararsızlık yaşayacaksın. Çok güzel bi dönem senin önünde. Fakat senin baz tavranışlarını gözden geçirmen lazım. farketmiyorsun ama bazen yaptığın davranışlar ve sözler karşındakini olumsuz anlamda etkiliyor. sağlıkla kal. Bu arada bi göz sorunu hissettim.:melek:

37 10 71 maddi durumumuz SIKINTIDA acaba düzelme olacakmi birde esimin ve benim burcumuz terazi
simdiden tsk ederiz

canım sıkıntınız bir mal varlığına sahip olduktan sonra oluşmuş sanki. Korkularınızdan kurtulun. kendi sıkıntılarınız varken azda olsa etrafınıza yardım etmekten vazgeçin. o vedakarlık yaptığınız yerler sizin için aynı şeyi yaparmı acaba? Öfkeli ve şiddetli psikolojik sorunlar olabilir evliliğinde. Canım anlayışlı olmassan tahmin etmediğin noktalara gelebilirsiniz.Belli bi zaman sonra ait olduğunuz gücü bulacaksınız. Daha derin anlamı ise kendi kişiliğinizi oluşturmaya başladığınızdır. Bu çoşku ve sevinçle yaşadığınız bir dönem olacak. Derin bir saygı kazanacaksınız ve kalıcı dostluklar kuracaksınız. Neşeyle başarı sizi bekliyor:melek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri