Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. Ladycrow

Ladycrow Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba... Bu kadar olumsuzluk yaşanmış olması gerçekten üzücü. Ancak bunlar büyünün değil evde sizinle yaşayan başka varlıkların olduğunu gösteriyor. Babanızın çözüm bulması gerekmekte. Sevgi ve huzurla kalın

2. Kuzusunun Anası

Kuzusunun Anası Forum Okuru

ipin boyu 4 parmak mı olacak birde tek bir ipmi olacak?

3. Esemmne

Esemmne Forum Okuru

Bende de düğüm oldu bunun anlamı ne nolur yardımcı olun

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.461
    Ödül Puanları:
    113
    Sorunuzu daha anlaşılır sorabilirmisiniz?

5. merhaba annem geceleri uyuyamıyo ve bişiler gördüğünü söylüyor.. yazdığınızı yapmak istiyorum daha iyi anlamam adına bir kaç sorum olacak.: ip alınır derken annemin üzerindeki bişeyden mi yoksa herhangi bir iple dört parmak ölçüp mü alıcaz yani dışardan bir ip ve bu duayı annem mi okuyacak yoksa biz mi ? lütfen en kısa sürede cevap verirmisiniz..

6. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.461
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,
    Öncelikle belirtelim ki konu netten alıntı. + Herhangi bir ip üzerine işlem yapılıyor. Ben size tecrübeyle sabit olan bir öneride bulunayım.. Annenize büyü yapıldıysa, uyku problemi varsa , halüsülasyon( yada üç harflileri ) Görüyorsa vereceğim duaları okuyun.Duaları 1 sürahi suya da okuyup içirin. Öncelikle 3 defa Euzü besmele çekip, 7 fatiha,7 ihlas,7 nas,7 ayetel kürsi , 7 felak ; Ayrıca 7 defa Eüzü bi kelimatillahit-tammati min şerri ma haleka ve zerae ve berae ve minşerri ma yenzilü minessemai ve min şerri ma ya rucu fiha ve min şerri fitnetilleyli vennehari ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bihayrin ya Rahman okuyun. Allahın izni ile anneniz olumsuzluklar dan kurtulacaktır.
    NOT:
    Annenizin uyuduğu odada insan ,hayvan tasvirli biblolar , tablolar , nazarlıklar varsa kaldırın. Anneniz yatağa mutlaka abdestli girsin.

7. Bir bey

Bir bey Forum Okuru

Ben harfiyen uyguladım ,,ip yarım santim kısaldi belirgin bir şekilde ,,hayret içindeyim ,supelerimde vardı

8. abdullah

abdullah Forum Okuru

Ben yalnız kaldımmı duğa okurken ağlama hissi geliyor yani gözlerim felan doluyo.Yalnız yattığım zaman sanki biri yorganımı çekiyormuş gibi hissediyorum,rüyalarımda büyü yapan kadın ve erkek görüyorum,üçgen şeklinde muskalar görüyorum ve (RÜYADA)kafamın içinde birtane kadın konuşuyor.
    Bi keresinde uykudan kalktığımda yine yalnız yatıyordum sabah ezanından 10- 15 dk önce odada bir kadın vardı üzerime geldi sen kimsin çık odamdan dedim cevap vermedi besmel felan çektim bildiğim duaları ettim tam bana dokuncaktı kayıp oldu bende kafama battaniyeyi çektim dualar okudum.
    Bana yardım eder misiniz Lütfen böyle giderse piskolejim bozulcak yoksa. Bide dedemin işyerinde odası var orda kalıyor dedemde rahatsız ayaklarından, şeker hastalığı, tansiyon felan var tam iyleşcekken durduk yere düşüyor her seferinde böyle oluyor ne yapmalıyım? Yardıma çok ihtiyacım var.

9. İsmail Çıklaatlı.

İsmail Çıklaatlı. Forum Okuru

İslam reel,dinamik dindir..Kimki islamda büyü vardır der ve duyanlarda buna inanırsa Allaha güvenip İman etmemiş demektir.Kafir olur....Büyü,sihir,muska ,Üfürükçülük ne kadar hokkabazlık varsa yalandır insanların paralarını haksız yere gasbetmektir..Kur'an IGRA=OKU Emriyle ilk olarak inzal olmuştur.Bu şu demektir,Üç kitabı okumaktır..1-Kur'anı azimüşşanı,2-Kainat kitabını(müsbet ilimler) 3-İnsan kitabını,kendi özliğini okumaktır..Yani İslamda ilim öğrenmek Farzdır Allahın mutlak emridir...Aldatıcı iki ayaklı şeytanların Aldatmalarına Aldanmayın...Hastaysanız ALLAH İlmi yaratandır ,Tıp ilim adamlarına müraacaat et..Kainatı oku anla ve tanı ki insan olarak irtibatınız nedir,Kur'anı anla ve kendi lisanınla oku ki bilimle kendini zırh içine korumaya al..Hokkabazlara inanma sakın ..Allah için tebliğ ettim.Rabbim şahit olsun...MUHABBETLE..

10. liya

liya Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bende bazen şüphelenmiyor değilim bizim evde acaip bir ağırlık var sürekli uyuyorum ve sürekli bir başağrısı var geceleri uyurken çok şiddetli bir şekilde sıçrıyorum bize gelen bazı arkadaşlarımda diyor senin evinde ağırlık var hatta onlar bile sürekli esniyor elimden geldiğince ayetel kürsü okuyorum bide felak nas okuyorum yer gök dua üzerine demişler

11. FERHAT k.

FERHAT k. Forum Okuru

Sa
    Gerçekten bu yöntemlerin günah veya sorun açmadığını nerden eminiz?

12. Anka Ersoy

Anka Ersoy Forum Okuru

ya admin lütfen rica ediyorum bana yardim edin bende ip kisaldi kimin yaptirtiginida biliyorum nasil bozulur?

13. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Konunun içinde nasıl bozulacağı yazıyor. Ayrıca bir bardak suya ayetel kürsi , felak , nas, ihlas okuyup için..Büyüden korunmanın ve kurtulmanın en etkili yolu budur..

14. elif7454

elif7454 Forum Okuru

Merhaba,
    5 aydır süren bir ilişkim var. Erkek arkadaşımda büyü olabileceğini düşünüyorum henüz herhangi bir ip testi yapma fırsatım olmadı. Erkek arkadaşım uyurken sürekli geceleri titriyor kabus görüyormuş gibi sarsılıyor. Sabah bunu ona söylediğimde farkında olmadığını söylüyor. bu bir gece değil her zaman olan bir durum. Bir keresinde beraber uyuduğumuzda rüyamda onu göğsünde keçi boynuzu gibi boynuzlu bir şeytan dövmesi ile gördüm ve üzerime eğilip kaçışın yok diyordu. bu rüyalar farklı farklı kabus derecesinde devam ediyor sadece onunla beraber iken. Ve erkek arkadaşı kendisinde panik atak olduğunu söylüyor. Topluluk içine çıkamıyor, kapalı mekanda bulunamıyor, trafiğe çıkamıyor vs. Görüşmelerimiz sadece onun güven çemberi içerisinde gerçekleşiyor.

Evi, ailesi, en yakın arkadaşı yada yaşadığı semtin kalabalık olmayan noktaları gibi. Ben bugün kendi evimde uykudan uyandığımda oda kapısının köşesinde ellerini önünde birleştirmiş olarak bana bakan kendimi gördüm. Uykumu sersemisin orada birşey yok deyip örtüyü üzerime çekip dua ettim. Ve açtığımda kimse yoktu. Bunu erkek arkadaşıma söyledim ve ben korkuyorum bir hocaya filan danış kendini sürekli oku olabilir bende büyü olabileceğinden şüpheleniyorum dedi. Benden evvel uzun bi süre ilişki tutturamamış ve uzun bir süre yalnızmış.

Yakın kız arkadaşı da sevgilim eski kız arkadaşından ayrıldıktan sonra banyoda silüetler görmeye başlamış. Kendini okutup kurtulmuş. Şimdi herhangi bir büyü halen erkek arkadaşım üzerinde olabilir mi? Bu panik atak eski sevgilisinden sonra başlamış bir büyü etkisi olabilir mi? Bana gözüken tuhaf rüyalar ve olaylar bu yüzden olabilir mi? Beni farklı bir şekilde etkileyebilir mi? Ve benim şu durumda yapmam gereken nedir? Acil yardımlarınız lütfen.

Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeker Hastası Olup Olmadığınızı Nasıl Anlarsınız?

Şeker Hastası Olup Olmadığınızı Nasıl Anlarsınız?

Diyabet Hastalığı Teşhisi Şeker Hastalığı Nasıl Anlaşılır Çok susuyorsanız ani kilo alıp vermeler oluyorsa halsizlik sık idrara çıkma hallerinde doktora danışmanızda ve tahlillerinizi yaptırmanızda fayda var....Şeker hastalığı aniden ortaya çıkan bir hastalık değil o yüzden arada bir tahlillerinizi yaptırmanızda fayda var... Yoksa Şeker Hastası mısınız? Benim başıma gelmez...
  2. Pcnizin Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlayacaksınız ?

Pcnizin Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlayacaksınız ?

Bilgisayarın Çift Çekirdek Olduğu Nasıl Anlaşılır Bilgisayarın Çift Çekirdek Olup Olmadığını Nasıl Anlarız Sevgili melekler, forumumuzun Teknik Destek bölümünde her türlü pc sorununuza çare bulmaya çalışıyor ve sizlerle her türlü ipucunu paylaşmaya çalışıyoruz. Bu konumuzda da Bilgisayarın Çift Çekirdek Olduğu Nasıl Anlaşılır öğrenmek isteyen meleklerimie ve sayın misafirlerimize...
  3. Yumurtanın Taze Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Yumurtanın Taze Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

yumurtanın tazeliği, yumurta taze mi, yumurtanın tazelik testi Sevgili melekler, hepimizin evinde bulunan ve en çok kullanılan malzemelerden birisi olan yumurtanın taze olması sağlık açısından önemlidir. Maketlerdeni kasaptan ya da bakkaldan aldığımız yumurtalar ne kadar taze öğrenmek için evde uygulayabileceğimiz bir pratik bilgi paylaşıyoruz sizlerle... Yumurtaların taze olduğunu...
  4. Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Yumurtlama dönemi olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Kızlar melekler herkese selamlar Allah'ın selamı üzerinize olsun. Ovülasyon ve yumurtlama dönemi nasıl belli oluyor noktasında biraz sorularım var bana yardımcı olacağınız düşünüyorum. Adım eda ve ben 5 yıllık evliyim. Yaklaşık 2 aydır eşimle artık bebeğimizin olması hususunda bir araya gelerek konuştuk ve artık bebek istiyoruz. Ama ben buradaki yazan meleklere baktıkça daralıyorum. Yahu ne...
  5. Üstüne görme olup olmadığı nasıl anlaşılır kızlar yardım

Üstüne görme olup olmadığı nasıl anlaşılır kızlar yardım

Merhaba ya kızlar acil bişey sormam lazım hamile olmak istemiyorum çünkü su an zamanı değil ocakta üstüne görme yasayabilirim diye korkup test yapmıştım adetten sonra negatifti ama kahverengi akintilar beni endişelendiriyor ocaktan bu yana kahverengi akintilarim oluyor adet öncesi. 3 gün önce eşimle ilişki yaşadık korunmadik adetime daha normalde 10 gün var ama kahverengi akıntı geldi bugün ve...

Sayfayı Paylaş