Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?
Bu aralar sık sık başım ağrıyo akşam 8 de yattığım halde sabah işe kalkarken zorlanıyorum iş yerimde sürekli uylu halindeyim esniyorum halsizlik yorgunluk var bir işim başına geçmek istemiyorum huzursuzum aşk hayatımda sürekli bişeyler ters gidiyo rüyamda sürekli cinsi münasebete girdiğimi görüyorum hayvan kedi köpek görüyorum anlamsız bir şekilde korkuyorum özellikle akşamları başım çok ağrıyo sizce büyü müdür ne yapmam lazım
Merhaba, septomlarınız bir sağlık koşulundan kaynaklanabilir. Bu nedenle bir hekime görünmenizde fayda var. Huzursuzluk işlerin ters gitmesi zaman zaman çoğumuzun başına gelen şeyler hemen büyüye bağlamayın. Fakat durum sizi rahatsız ediyorsa 7 şer defa Felak , nas , ihlas,ayetel kürsü ve fatiha okuyun.

K

kjlm

Misafir
Eşine gördüklerini anlat inanıp inanmaması onun insiyatifi de.Sen büyüden korunmak için felak,nas,ihlas ve ayetel kürsü oku.Her biri 7 defa okunacak ve Allaha sığın.
kardeşim evinde aç bakaras suresini sesli seli okunsun sende oku bol bol hiç birşey tesir etmez.

D

Dileka

Yeni Üye
Üye
büyü nasıl anlaşılır, iple büyü anlama, büyü belirtileri
Üzerimde büyü olup olmadığını nasıl anlarım
Büyünün ve nazarın belirtilerini merak edenler buyursun
İslamiyette büyü vardır ve hatta peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) e bile yapıldığını hepimiz biliriz.
Günümüz de birçok kişi ne yazık ki sırf menfaat ve para sızdırmak adına bu olayı kullanan hocalar ve kişilerle dolu.. Önemli olan burada ilim ve takva sahibi ve hiçbir çıkar gözetmeden size yardım edecek iyi bir hocayı bulmanız..
Peki bir kişide büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır? Sizlere bir araştırma yaparak ip yöntemi ile kişide büyü olup olmadığını anlamanın yolları ile ilgili bilgilere ulaştım. Ne kadar inanırsınız bilmiyorum ama bu yöntemi deneyen kişilerin birçoğu buna inanıyor. Allah tüm kötü varlıklardan ve o kişilerin bir o kadar kötü niyetlerinden ve yaptıkları muska ve büyülerden hepimizi uzak tutsun.
Dediğim gibi aşağıda ki paylaşım tamamen netten alıntı olarak sizler için paylaştığım konudur. İnanıp inanmamak tabiki size kalmış ama şunu da unutmamak gerekir ki yer gök dua üzerinedir.
Ekli dosyayı görüntüle 16670
Hasta bırı ne derece hasta olmalı herhangi bi hastalığı olan bırı olurmu

N

Nazeninnur

Misafir
Arkadaşlar bir kaç milim kısalsada dogru mu bu gerçekten yaa 2 3 milim kadar ip kısaldı

M

melangolikkk

Misafir
Bilimden ayrılmayın. Aklın gözü nü okuyun
Has .. Bilim büyüyü kabul ediyor mu ? Bilim Allahın varlığını kabul ediyor mu ? Bilimi destekliyorum lakin bu konular dışın da.

K

kalas

Misafir
Benim annemle babam ayrı.. Bende bu yaz babamın yanına tatile geldim.. Ama bir sürü olaylar oldu. İlk önce babam çalışmaya gitti. Arazide bi benzin alev oldu , ve babamın kolu yandı.. Daha sonra babam ben ve kardeşim havuza gitmiştik. Havuz dönüşü çok kötü bir kaza yaptık.. Ama çok şükür bir şey olmadı.. Kardeşimle benim yeni aldığımız telefonlar sırayla kırıldı.. Kardeşim ve ben hep kabus görmeye başladık.. Daha sonra babam bir gün işe giderken arabanın önündeki kapak birden bire açılmış ve ön cam çatlamış. Daha sonra babam yanlışkıkla bir köpeği arabayla yaralamış.. Daha sonra beraber gezerken arabanın ön sağ camı kendi kendine çatlayıp kırılıp yere döküldü.. Ve babamın evine geldiğimizden beridir evde saçı açık gezmediğimiz halde ve sık sık saçlarımızı taramadığımız halde evin her köşesinde 2 avuç dolusu saç çıkıyor.. Şimdide bir sürü karıncalar dolmaya başladı.. Ve yine küçük büyük yaralanmalar oluyor.. Ama hep babamın başına geliyor.. Bunun anlamı ne ? Neden hep böyle oluyor.. Çok korkuyorum , yardım edin , lütfen...
aman Allahım gerçek mi bu olay yaa

Y

yaa çok ilginc

Misafir
Benim annemle babam ayrı.. Bende bu yaz babamın yanına tatile geldim.. Ama bir sürü olaylar oldu. İlk önce babam çalışmaya gitti. Arazide bi benzin alev oldu , ve babamın kolu yandı.. Daha sonra babam ben ve kardeşim havuza gitmiştik. Havuz dönüşü çok kötü bir kaza yaptık.. Ama çok şükür bir şey olmadı.. Kardeşimle benim yeni aldığımız telefonlar sırayla kırıldı.. Kardeşim ve ben hep kabus görmeye başladık.. Daha sonra babam bir gün işe giderken arabanın önündeki kapak birden bire açılmış ve ön cam çatlamış. Daha sonra babam yanlışkıkla bir köpeği arabayla yaralamış.. Daha sonra beraber gezerken arabanın ön sağ camı kendi kendine çatlayıp kırılıp yere döküldü.. Ve babamın evine geldiğimizden beridir evde saçı açık gezmediğimiz halde ve sık sık saçlarımızı taramadığımız halde evin her köşesinde 2 avuç dolusu saç çıkıyor.. Şimdide bir sürü karıncalar dolmaya başladı.. Ve yine küçük büyük yaralanmalar oluyor.. Ama hep babamın başına geliyor.. Bunun anlamı ne ? Neden hep böyle oluyor.. Çok korkuyorum , yardım edin , lütfen...

BilirDişi

BilirDişi

Üye
Üye
Ben büyüye inanlardan ve maruz kalanlardanım. Etkisi üzerimde çok büyük oldu. Sürekli bir agresiflik ve nedensiz ağlamalarım korkularım vardı. Mekan yatağımın fermuarlı kısmında yılan kafası ve gözüne saplanmış iğne buldum. Önce ne olduğunu anlamadım . Arkadaşıma gösterdim .Dikkatli bakınca yılan kafası olduğunu anladık.Kötü rüyalar görüyordum.Arkadaşımla hocaya gittik bana her gün ayetel kürsi , felak nas , ihlas okumamı söyledi. Birde muska yaptı Okuduğum zaman kendimi iyi hissediyorum gerçekten.Büyüyle uğraşanıda yaptıranıda Allah affetmesin.

İ

İsmail Çıklaatlı..

Misafir
İslamda ne büyü var nede bozulması var...Din tüccarı şerefsizler insanları istismar ederek çalışmadan kazanmıyorlar...EEEE Allahın dininden haberi olmayan salaklar karşılığı cehennem olmasına rağmen bu sahtekarlara gitmekte bir sürüde para kaptırmaktadırlar..Hasta olan doğru Tıp ilmine müracaat etmelidir ki,Allah Kur'anı reel ilim olarak inzal etmiştir ki;İnsanlar okuyp anlasın ve yaşam tarzı edinsinler diye..Kimki insanları Kur'anla ayetlerle aldatırsa kafir olur bu adamlara inanlarda kafir olurlar..çünkü;Allaha ve onun ilahi kitabına güvenmeyip bu sahtekarlara güvendikleri için..Ben uyardım rabbim şahit olsun....MUHABBETLE.

İslamiyette Büyü İle İlgili Bilgiler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
büyü olabilirmi büyü olabilirmi
merhabalar ben 4 aydır iş arıyorum yaklaşık 150 yer ile görüştüm kımısı olmadı ama çoğu olacak gibi oluyor ve sonrasında birşey oluyor ve ben bir türlü işe başlayamıyorum. mutlaka birşeyler benim o işe girmemi engelliyor üzerimde büyü olabilirmi?
Büyü ve Cinler 1
Büyü Bozan Ayetler Nelerdir? Büyü Bozan Ayetler Nelerdir?
büyü bozan ayetler, büyüden kurtulmak için ayetler, büyünün bozulması için okunacak dualar Büyüden kurtulmak için okunması gerekn ayet bilgileri ve büyünün etkisinden kurtulmak için okunacak dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz...
Büyü ve Cinler 0
İslamiyette Büyü İle İlgili Bilgiler İslamiyette Büyü İle İlgili Bilgiler
islamda büyü, islamiyette büyü, büyü ile ilgili bilgiler İslamiyette büyü ile ilgili bilgiler emvcuttur. Bilhassa kötü amaçla büyü yapan da yaptıran da Allah tarafından lanetlenmişlerdir ve kafirlerdir. İslam dinin de büyü ile ilgili...
Büyü ve Cinler 0