Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?

T

Tez Se

Forum Okuru
Hocalara Gitmeden Büyü Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır?
Bilimden ayrılmayın. Aklın gözü nü okuyun

M

melangolikkk

Forum Okuru
Bilimden ayrılmayın. Aklın gözü nü okuyun
Has .. Bilim büyüyü kabul ediyor mu ? Bilim Allahın varlığını kabul ediyor mu ? Bilimi destekliyorum lakin bu konular dışın da.

K

kalas

Forum Okuru
Benim annemle babam ayrı.. Bende bu yaz babamın yanına tatile geldim.. Ama bir sürü olaylar oldu. İlk önce babam çalışmaya gitti. Arazide bi benzin alev oldu , ve babamın kolu yandı.. Daha sonra babam ben ve kardeşim havuza gitmiştik. Havuz dönüşü çok kötü bir kaza yaptık.. Ama çok şükür bir şey olmadı.. Kardeşimle benim yeni aldığımız telefonlar sırayla kırıldı.. Kardeşim ve ben hep kabus görmeye başladık.. Daha sonra babam bir gün işe giderken arabanın önündeki kapak birden bire açılmış ve ön cam çatlamış. Daha sonra babam yanlışkıkla bir köpeği arabayla yaralamış.. Daha sonra beraber gezerken arabanın ön sağ camı kendi kendine çatlayıp kırılıp yere döküldü.. Ve babamın evine geldiğimizden beridir evde saçı açık gezmediğimiz halde ve sık sık saçlarımızı taramadığımız halde evin her köşesinde 2 avuç dolusu saç çıkıyor.. Şimdide bir sürü karıncalar dolmaya başladı.. Ve yine küçük büyük yaralanmalar oluyor.. Ama hep babamın başına geliyor.. Bunun anlamı ne ? Neden hep böyle oluyor.. Çok korkuyorum , yardım edin , lütfen...
aman Allahım gerçek mi bu olay yaa

Y

yaa çok ilginc

Forum Okuru
Benim annemle babam ayrı.. Bende bu yaz babamın yanına tatile geldim.. Ama bir sürü olaylar oldu. İlk önce babam çalışmaya gitti. Arazide bi benzin alev oldu , ve babamın kolu yandı.. Daha sonra babam ben ve kardeşim havuza gitmiştik. Havuz dönüşü çok kötü bir kaza yaptık.. Ama çok şükür bir şey olmadı.. Kardeşimle benim yeni aldığımız telefonlar sırayla kırıldı.. Kardeşim ve ben hep kabus görmeye başladık.. Daha sonra babam bir gün işe giderken arabanın önündeki kapak birden bire açılmış ve ön cam çatlamış. Daha sonra babam yanlışkıkla bir köpeği arabayla yaralamış.. Daha sonra beraber gezerken arabanın ön sağ camı kendi kendine çatlayıp kırılıp yere döküldü.. Ve babamın evine geldiğimizden beridir evde saçı açık gezmediğimiz halde ve sık sık saçlarımızı taramadığımız halde evin her köşesinde 2 avuç dolusu saç çıkıyor.. Şimdide bir sürü karıncalar dolmaya başladı.. Ve yine küçük büyük yaralanmalar oluyor.. Ama hep babamın başına geliyor.. Bunun anlamı ne ? Neden hep böyle oluyor.. Çok korkuyorum , yardım edin , lütfen...

Ben büyüye inanlardan ve maruz kalanlardanım. Etkisi üzerimde çok büyük oldu. Sürekli bir agresiflik ve nedensiz ağlamalarım korkularım vardı. Mekan yatağımın fermuarlı kısmında yılan kafası ve gözüne saplanmış iğne buldum. Önce ne olduğunu anlamadım . Arkadaşıma gösterdim .Dikkatli bakınca yılan kafası olduğunu anladık.Kötü rüyalar görüyordum.Arkadaşımla hocaya gittik bana her gün ayetel kürsi , felak nas , ihlas okumamı söyledi. Birde muska yaptı Okuduğum zaman kendimi iyi hissediyorum gerçekten.Büyüyle uğraşanıda yaptıranıda Allah affetmesin.

İslamiyette Büyü İle İlgili Bilgiler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
büyü olabilirmi büyü olabilirmi
merhabalar ben 4 aydır iş arıyorum yaklaşık 150 yer ile görüştüm kımısı olmadı ama çoğu olacak gibi oluyor ve sonrasında birşey oluyor ve ben bir türlü işe başlayamıyorum. mutlaka birşeyler benim o işe girmemi engelliyor üzerimde büyü olabilirmi?
Dini sorularınız ve cevapları 1
Büyü Bozan Ayetler Nelerdir? Büyü Bozan Ayetler Nelerdir?
büyü bozan ayetler, büyüden kurtulmak için ayetler, büyünün bozulması için okunacak dualar Büyüden kurtulmak için okunması gerekn ayet bilgileri ve büyünün etkisinden kurtulmak için okunacak dua bilgilerini sizler için paylaşıyoruz...
Dini sorularınız ve cevapları 0
İslamiyette Büyü İle İlgili Bilgiler İslamiyette Büyü İle İlgili Bilgiler
islamda büyü, islamiyette büyü, büyü ile ilgili bilgiler İslamiyette büyü ile ilgili bilgiler emvcuttur. Bilhassa kötü amaçla büyü yapan da yaptıran da Allah tarafından lanetlenmişlerdir ve kafirlerdir. İslam dinin de büyü ile ilgili...
Dini sorularınız ve cevapları 0