Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  İç tasarıma yepyeni bir soluk...

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  İç tasarıma yepyeni bir soluk... 3M'in geliştirdiği dekoratif folyo serisi; ofisten alışveriş merkezine, otelden havuzlara kadar pek çok mekanda iç dekorasyon uygulamalarına renk katıyor. 3M tarafından geliştirilip, Avrupa ve Japonya'dan sonra kısa bir süre önce Türkiye'de de satışa sunulan 3M Dinoc dekoratif folyo serisi, özellikle iç mimarlar tarafından yoğun talep görüyor.

  İç ve dış alan dekorasyonuna yepyeni bir soluk getiren Dinoc, geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Harvey Nichols mağazasının dekorasyonunda da kullanıldı. Ofislerden alışveriş merkezlerine, otellerden hastanelere kadar pek çok farklı mekanın dekorasyonunda kullanılabilen 3M Dinoc dekoratif folyo serisi; masa, kapı, kolon, asansör, tavan, tezgah üstü gibi alanların yanı sıra havuz ve banyo gibi ıslak mekanlarda da güvenle uygulanabiliyor.

  Geleneksel dekorasyon malzemesinin görünüm ve dokusunu daha hafif bir malzeme olan folyo ile veren Dinoc dekoratif folyo serisi, doğal görünümlü ahşap, mermer, taş, deri ve süet serilerinden modern görünümlü metalik serilere kadar 300 farklı desen ve dokuda geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ürün, hızlı ve pratik uygulanma özelliği sayesinde tadilat süresini kısaltıp işçilik maliyetlerini de azaltıyor.

  12 yıl garantili satılıyor
  Dinoc, yüzey üzerindeki malzemeyi çıkartmaya gerek duymadan MDF, alüminyum, alçıpan, akrilik gibi pek çok çeşit malzeme üzerine; girintili çıkıntılı, hatta üç boyutlu zor yüzeylere dahi uygulanabiliyor ve ısı ile şekillendirilebiliyor. Yanmazlık standardına sahip olan Dinoc, kendinden yapışkanlı dekoratif folyo serisi, uygulanırken gürültü, koku, toz ve moloz çıkartmadığından uygulama yerinin kullanıma kapatılmasına da gerek kalmıyor. Ayrıca 3M'in yetkilendirdiği uygulamacılar tarafından Dinoc dekoratif folyo serisi ile yapılan uygulamalar, iç alanda 12, dış alanda ise 4 yıl garanti altına alınıyor.


   
İç tasarıma yepyeni bir soluk... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. MÜzİk DÜnyasina Yenİ Bİr Soluk : İlker

  MÜzİk DÜnyasina Yenİ Bİr Soluk : İlker

  MÜZİK DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK : İLKER Müzikseverler nisan ayı sonunda yepyeni bir sesle tanışacaklar. İlker Çalışkan'ın iki yıllık uzun bir yaratım süreci sonunda tamamlanan "Kardan Adam" adlı pop...
 2. tereyağ severler için mükemmel bir tasarım bayılacaksınız

  tereyağ severler için mükemmel bir tasarım bayılacaksınız

  Terayağ keyfi... Tereyağının ne kadar sağlıksız olduğu söylense de, tereyağ severler için güzel bir cihaz. Elerim yağlanmasın, ya da kaç dilim tereyağ yedim demek isterseniz tam size göre bir tasarım.
 3. Soluk

  Soluk

  Rüyada soluk almak, sıkıntıdan kurtulur
 4. Değişik bir oda tasarımı

  Değişik bir oda tasarımı

  Şık oda tasarımı Yaratıcı oda dekorasyonu Yaratıcı bir eve sahip olmak istiyorsanız bu küçük evler için ideal olan oda dekorasyonunu evinize uygulayabilirsiniz. Genç odası dekorasyonu için farklı ama göze hoş gelen bir dekorasyon olacaktır.

Sayfayı Paylaş