İdrardan yapılan gebelik testi sonuçları

adetime 4 gün kala test yaptım 3 çıktı adetim gelmeyince yine test yaptım 14 çıktı hamilemiyim

Merhaba 7 aylık evliyim eşimle bu ayın 12sinden beri düzenli olarak ilişkiye giriyoruz yumurtlama günüm 12 ocaktı ben şuan baş dönmesi sabah ve gece mide bulantısı ve bianda yükselen vücut ısısı hissediyorum tabi kasıkta ve belimde ağrıda var adet günüm daha gelmedi 5 de olmam gerekiyor sizce bunlar psikolojik mi

Merhaba, yaşadığınız septomlar gebelik belirtisi olduğu gibi , başka tıbbi koşullardan kaynaklanabilir ayrıca psikolojikte olabilir. Açıkçası belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak yanlış ve yanıltıcıdır. Beklenen adet döneminiz de gecikme söz konusu olursa ancak test yaparak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

bu ay iki defa korunmasız ilişki yaşadım adetimi oldum 4 gün sürdü sonra gebelik testi yaptım negatif çıktı kesin hamile değilimdir değilmi

Şüpheli ilişki sonrası beklenen adetiniz gerçekleşmiş + gebelik testiniz negatif bu durum da gebe olmadığınızı söyleyebiliriz.

adetime 1 gün kala test yaptım silik çıktı adet olmayınca bu defa kanda gebelik testi yaptım 30 çıktı hamilemiyim

Merhaba, gebelik testin de ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Her iki test sonucunuz da gebelik lehine hekim kontrolün de olunuz.

slm 3aydır doğum kontrol hapı kullanmıyorum bu ay adetim gecikti test yaptım silik çıktı sonuç kesinmidir

Merhaba, gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendiriliyor. Tabi bazı koşullardan dolayı idrar dan yapılan testler hatalı sonuç verebiliyor. Bu nedenle durumunuz dan emin olmak için hcg testi yapın.

Geri