İlişki sonrası kanama neden olur ?

Merhaba dün akşam ilk defa bi cinsel ilişki yaşadım kanama oldu açık kırmızı renkli durur sandım ama hâlâ devam ediyor ve hafif ağrım var lütfen yardımcı olun geçer mi normal mi bu yaşadığım

İlk cinsel deneyim sonrası kanama olması normaldir. Fakat kanama uzun süreli ve yoğun olursa bir probleme işaret edebilir. Bu durum da Hekime görünmenizde fayda var.

Merhaba ben eşimle bir haftadır ilişkiye girmiyorduk ben korunmuyorum eşim korunuyor. İlişkidrn sonra eşim kanamış galiba dedi peçeteyle silince bende gördüm çok hafif ufacık pıhtılar daha adet günüme çok var neden olmuş olabilir

Merhaba, lekelenmelerin bir kaç nedeni var. Rahimde yara, kist , miyom vs lekelenmeye neden olabilir. Lekelenmenin nedeni ancak hekim muayenesi ile anlaşılır. Tekrar bir lekelenme yaşarsanız en kısa zaman da bir kadın doğum uzmanına görünün..

Hocam benim iki ilişkim sonrası çok fazla kanamam oldu iki ay geçti ilişkim üstünden ve 25 gündür adet gecikmesi yaşıyorum bi alakası olabilir mi?

Merhabalar 2 gün önce cinsel ilişki yaşadım ertesi gün duş aldıktan uzun bir müddet sonrasında koyu renkte kanamam oldu polikistik over sendromum var kanamanın nedeni nedir acaba ??

Merhaba, polikistik over hastalarında ara kanamalar olabiliyor. Ancak durumunuzun nedeni hormon tetkitleri ve muayene ile anlaşılabilir.Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Selam eşim izine geldiğimden dolayı adet geciktirici ilaç kullandım 10 gün boyunca hergün 3 defa ilişkiye girdik eşim gittikten sonra 2 gün çok aşırı kanamam geldi 2 gün kesildi az kanamam oldu 3 gün az oldu ondan sonra bitti kasiklarimda ağrılarım var vücudumda sivilce akintilarim oluyor neden olabilir

Merhaba, sonuçta adetinize ilaçla müdahale etmişsiniz. Olası komplikasyonları yaşamanız normal.1 ay boyunca düzensiz lekelenme görebilirsiniz

Geri