1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  İlk Gardırop Tipi Buzdolabı...

  Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  blomberg buzdolabı ilk çıkan buzdolabı en son çıkan buzdolapları yeni buzdolapları beko yeni İlk Gardırop Tipi Buzdolabı... [​IMG] Arçelik A.Ş. Türkiye’de ilk gardırop tipi buzdolabını Üretti. Türk sanayinde bir ilke daha imza atan Arçelik A.Ş.’nin Eskişehir İşletmesi’nde, Türkiye’nin ilk ve tek gardırop tipi (Side by Side) buzdolabı üretim tesisi hizmete girdi. Son yıllarda Avrupa’lı tüketicilerin de artan tercihiyle en fazla büyüme eğilimi gösteren ürün olan Gardırop tipi buzdolapları, Amerika ve Uzakdoğu’da uzun yıllardır kullanılmaktadır.

  Arçelik A.Ş. Eskişehir işletmesi’nde üretime başlanmasıyla birlikte, Türkiye bu segmentte, Avrupa’da İtalya’dan sonra seri üretime başlayan ikinci ülke konumunda yer aldı.

  Teknolojiye yaptığı yatırımlar paralelinde bugün uluslararası standartta bir şirket olan Arçelik A.Ş., Eskişehir İşletmesi’nde Türkiye’nin ilk Gardırop tipi buzdolabı üretim tesisini hizmete açtı.

  Arçelik A.Ş. Eskişehir İşletmesi’nin mevcut tesislerine ek olarak 6.5 milyon euro yatırım maliyetiyle inşa edilen Üretim Tesisi, yılda 100.000 adet Gardırop tipi buzdolabı üretim kapasitesine sahip bulunuyor. Ek tesiste, Arçelik, Beko ve Blomberg markalarıyla 10 ana modelde ve 100 farklı kombinasyonda Gardırop tipi buzdolabı üretimi yapılıyor.

  Dünyada yükselen trend
  Gardırop tipi buzdolabı üretim hatları ve yeni ürün konusunda basına bilgi veren Buzdolabı Ürün Direktörü İsmail Hakkı Sağır, yarım asırlık tarihinde birçok ilke imza atan Arçelik A.Ş.’nin, ihtiyacı karşılamakla yetinmeyen, ‘teknoloji ve konfor’ üreten bir kurum kültürü olduğunu belirtti. Kurulduğu şehre sanayi altyapısı kazandıran Arçelik A.Ş. Eskişehir İşletmesi’nin, 30 seneyi aşkın birikime sahip olduğunu sözlerine ekleyen İsmail Hakkı Sağır, kurulan yeni buzdolabı üretim tesisinin Türkiye’de bir ilki temsil etmesinin yanı sıra, geçtiğimiz yıl Avrupa buzdolabı pazarında yüzde 24 oranıyla gelişme eğiliminin en fazla olduğu segmentte, yerli üretim yapacak olmasının önemini vurguladı.

  İsmail Hakkı Sağır, Avrupa’nın en büyük beyaz eşya üretici firmalarından biri olan Arçelik A.Ş.’nin, bu yatırım ile Batı Avrupa, Rusya ve çevresi, Ortadoğu ve Afrika pazarlarının taleplerine cevap vermeyi hedeflediğini sözlerine ekledi.

  Avrupa’da, İtalya’da yer alan bir üretim tesisi dışında Türkiye , Arçelik A.Ş. Eskişehir İşletmesi ile buzdolabı segmentinde en fazla büyüme eğilimi gösteren bu üründe seri üretime başlayan ikinci ülke konumunda bulunuyor.

  Enerji tasarrufu sağlayan teknoloji harikası
  Arçelik Gardırop tipi buzdolabı A enerji sınıfında üretiliyor. Bu anlamda B enerji sınıfı ürünlere göre % 30 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Teknolojik özellikleri ile oldukça talep yaratan Gardırop tipi buzdolabı, homojen olarak soğutma sağlayan Smart cooling sistemi (gizlenmiş üfleme), taze dondurma sistemi, besinlerin daha uzun süre saklanabilmesini sağlayan Active lonizer sistemi, besinler üzerinde oluşabilecek bakteri ve kötü kokuları ortadan kaldıran Active Hygiene Filter, ( Aktif Hijyen Filtresi) gibi üstün özelliklerle donatılmış bir teknoloji harikası.

  Buzdolabı soğutucu bölmelerinin iç gövde yüzeylerinde bakteri oluşumuna sebep olan bakteri ve zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engelleyen Active Hygiene Guard ( Hijyen Koruma) ve besinlerin buzdolabında saklandıkları süre boyunca fotosenteze devam etmelerini sağlayan Active Fresh Blue (Mavi Işık) teknolojisi de Gardırop tipi buzdolabının göze batan diğer teknolojik özellikleri arasında yer alıyor.

  Arçelik A.Ş.’nin ürettiği Gardırop tipi buzdolaplarında estetik konfor ve ergonomi sağlayan özellikler de ön plana çıkıyor. Buzdolabı benzersiz menteşe tasarımı sayesinde kapılar aralık bırakıldığında bile kendiliğinden kapanarak enerji ve besin değeri kaybını önlüyor

   
İlk Gardırop Tipi Buzdolabı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Gardırop tipi buzdolabı revaçta...

  Gardırop tipi buzdolabı revaçta...

  bosch buzdolabı modelleri gardrop düzenleme bosch buzdolabı çeşitleri gardrop modelleri gardırop düzenleme oyunları Gardırop tipi buzdolabı revaçta... Yıllar önce bir lüks olarak görülen buzdolapları artık günümüzün zorunlu ihtiyaçları arasında. Üstelik artık değişen yemek alışkanlıklarına ve saklama şekillerine uygun ve geniş ailelerin dahi rahatlıkla kullanabilecekleri soğutucu modelleri...
 2. Samsung gardrop tipi buzdolabı

  Samsung gardrop tipi buzdolabı

  gardrop tipi buzdolabı modelleri samsung gardrop buzdolabı samsung modelleri gardolap Özellikler 531 lt Toplam Hacim (190 lt Dondurucu + 341 lt Soğutucu) Silver Nano Soğutma Zamanının Kısaltılması, Enerji Tasarruf Edilmesi, Çalışma Sesinin Azaltılması,Optimum Nemlilik Sağlanması ve Kokuların, Karışmasının Önlenmesini Sağlamak Üzere Geliştirilen ve Dondurucu ile Soğutucu Bölümleri İçin Ayrı...
 3. gardırop

  gardırop

  Rüyasında bir gardrop gören kişinin yıllardır kurduğu hayaller bir anda gerçekleşecek demektir. Rüyada gardrop görmek, esinin islerinin bozulduguna; gardrobun kapisi açik ise bu bozuklugun kisa sürecegine ve yakinda düzelecegine isarettir. Gardroptan bir esya çikarip giyindigini görmek, esinin üzüntüsüne kendisinin de aynen katildigina, eger gardroba bir giyim esyasi koyuyorsa, sikintilar-dan...
 4. Buzdolabı:

  Buzdolabı:

  Buzdolabı: Buzdolabı ya tezgah dizisinin başında olmalı ya da yakınında bir tezgah düşünülmelidir. Aynı gereklilik fırınlar için de sözkonusudur. Tezgah ile dolap kapağının açılışı arasında 38 cm. mesafe bulunmalıdır.
 5. Gardırobunuzdaki Düşmanlar

  Gardırobunuzdaki Düşmanlar

  Kızlar modayı takip ederken sağlığınızı riske atmayın. Mini etek selülite dar kot bacak ağrılarına yol açıyor dar çamaşır kısırlaştırıyor yüksek topuk ayakları mahvediyor İngiliz Daily Mirror gazetesi her gün kullandığımız giysilerin sağlığımız üzerindeki olumsuz etkilerini derledi. Buna göre moda uğruna giydiğimiz dar kot mini etek topuklu ayakkabı gibi pek çok giysi ve aksesuvar bizi hasta...

Sayfayı Paylaş