Mavi ışık teknolojisi ile Buzdolabı

M

Misafir

Forum Okuru
Mavi ışık teknolojisi ile Buzdolabı
mavi ışık teknolojisi
Gardırop tipi Arçelik buzdolapları sayesinde, artık sebze ve meyveler dalından koparıldıktan sonra da tabiattaki gibi ışık almaya devam edecek. Böylece daha uzun süre taze kalacaklar.
A enerji sınıfında üretilen ve B enerji sınıfı buzdolaplarına göre %30 daha az enerji tüketen gardırop tipi buzdolapları sayesinde ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca, gardrop tipi buzdolaplarının benzersiz menteşe tasarımı sayesinde , kapılar aralık kaldığında bile kendiliğinden kapanarak enerji ve besin değeri kaybını önlüyor.
Arçelik gardırop tipi buzdolapları homojen olarak soğutma sağlayan Smart cooling sistemi (gizlenmiş üfleme), taze dondurma sistemi, besinlerin daha uzun süre saklanabilmesini sağlayan Active lonizer sistemi, besinler üzerinde oluşabilecek bakteri ve kötü kokuları ortadan kaldıran Active Hygiene Filter, ( Aktif Hijyen Filtresi) ile bir buzdolabından beklentilerinizi tamamiyle değiştirecek.
Buzdolabı soğutucu bölmelerinin iç gövde yüzeylerinde bakteri oluşumuna sebep olan bakteri ve zararlı mikroorganizmaların oluşumunu engelleyen Active Hygiene Guard ( Hijyen Koruma) teknolojisi de gardrop tipi buzdolabının diğer teknolojik özellikleri arasında yer alıyor.
 
Geri
Üst