ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir

S

sabırsız melek

Forum Okuru
ilk hafta hamilelik belirtileri nelerdir
selam melekler adetim geçti henüz test yapmadım bana ilk hafta hamilelik ile ilgili belirtilerden söz edermisiniz idrarım koyu renk aşırı halsiz ve sürekli bir uyku halim var acaba hamilemiyim başka erken gebelik belirtileri neler tecrübeli meleklerden bilgi istiyorum teşekkürler

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba size sormam oğrenmem gereken şeyler var. 2 aylık evliyim eşim askerden
Yeni geldi. Adet günüme 12 gün vardı. İlişkiden 4 gün sonra kahverengi leke geldi bunun haricinde kasik agrisi bel agrisi gogus agrisi var usume var. Adet gunume henuz 5 gun var. Hamilemiyim acaba düşünceniz neler?

Merhaba size sormam oğrenmem gereken şeyler var. 2 aylık evliyim eşim askerden
Yeni geldi. Adet günüme 12 gün vardı. İlişkiden 4 gün sonra kahverengi leke geldi bunun haricinde kasik agrisi bel agrisi gogus agrisi var usume var. Adet gunume henuz 5 gun var. Hamilemiyim acaba düşünceniz neler?
Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Lekelenmenin bir çok nedeni vardır.Yara,kist,miyom vs..En az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapın

Merhaba belirtilere dayanarak gebelik teşhisi yapmak doğru değil.Lekelenmenin bir çok nedeni vardır.Yara,kist,miyom vs..En az 3 günlük gecikmeniz olursa test yapın
Yalnız hiç bir şekilde bende leke tarzı olmazdı daha sonra çok az bir şekilde açık sarı leke oldu şu an lekelenmem yok ama bel ağrım çok fazla

Korkutmak istemem ama benim de geçen ay aynı şekilde oldu adetten iki gün önce aknti başladı kahve iki gün boyunca surdu sonra adet oldum kist varmış megerse sende ole olmaz umarim

Geri