İstanbulda Tüp Bebek Merkezi

kader.bal

Üye
Üye
İstanbulda Tüp Bebek Merkezi
Arkadaşlar bana İstanbulda bildiğiniz, güvendiğiniz başarılı bir tüp bebek merkezi önerebilir misiniz? İst dışı olanları lütfen yazmayın, kendiniz ya da yakınınız varsa referans olabielcek daha önce orda tedavi gören olumlu sonuç alanlar varsa onlarda yazarsa sevinirim

Ben Fertijin'de tedavi gördüm ay parçası gibi kızım oldu çok şükür bin şüküüüürrr :hayal:Zaten adminciğim bir başlık açmıştı benim tedavi sürecimde oradand a bilgi alabilirsin amabaşka soruların kafana takılan şeyler varsa yanıtlamaya çalışırım canım

maşallah ne güzel darısı başımıza inşallah yaa böyle güzel haberleri okuyunca çok seviniyorum Bizde transfer için gün bekliyoruz Seval Taşdemir'de başladık Fertijin'deyiz hakkımızda hayırlısı şuan her şey yolunda ilerliyor

Çok şükür tuttu Allah sağlıcakla kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah Seda abla yazamadım kusura bakma bir 15 gün kadar ordudaydık yeni döndük internete hiç giremedim bir iki gün oldu istanbula döneli. Cuma gününe randevumuz var Fertijinde Seval Hanıma bakalım ne yapıyor miniğim

Geri