ivillage Türkiye'den Ücretsiz Tüp Bebek Kampanyası

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
ivillage Türkiye'den Ücretsiz Tüp Bebek Kampanyası
ücretsiz tüp bebek kampanyası tüp bebek kampanyaları maya kampanyası bedava kampanyaları bedava 2010
iVillage Türkiye'den Ücretsiz Tüp Bebek Kampanyası


iVillage Türkiye, Maya Tüp Bebek Merkezi işbirliğiyle 2009 yılında anneliği yaşamak isteyen anne adaylarına çok özel bir fırsat sunuyor. Denemenize rağmen bebek sahibi olamıyorsanız çekilişimize katılın ve anneliğe bir adım daha yaklaşın!

Çekilişimize katılan 1000. şanslı okurumuz, jinekolojik muayene, sperm tahlili ve geri kalan tüm tedaviyi kapsayan, ücretsiz tüp bebek tedavisi kazanacak. Tedavi imkanı kazanan şanslı katılımcımız 31 Aralık 2008 günü iVillage Türkiye'den duyurulacak.

Kampanya kapsamında, anketi dolduran herkese “Maya Bütünleşik Tedavi Planı” hediye ediyoruz.


Tetkiklerinizi email ya da posta aracılığıyla Maya Tüp Bebek Merkezi’ne göndermeniz durumunda; verileriniz Maya Tüp Bebek Danışma Kurulu tarafından değerlendirilecek ve bütünleşik tedavi planı yol haritanız belirlenerek, size bildirilecektir. Böylece siz de uluslararası standartlarda hazırlanmış başarılı bir tedavi planı ile bebeğinize kavuşma fırsatı yakalayacaksınız.

Ankara'da bulunan tüp bebek merkezinin çekilişi tüm Türkiye için geçerlidir! Ankara dışından gelen hastalar, merkezin misafirhanesinde konaklama imkanı bulabilecek.

Çekilişe son katılım tarihi: 30 Aralık 2008


ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!
 

Benzer İçerikler

handanca
Cevaplar
4
Görüntüleme
3K
handanca
handanca
Üst