jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

Bende 64kg oldum kızlarrr... :D azimle devam ediyorum bütün güzel yemeklerden mahrum kalsamdaaa işteee full devam rejimee.... :D

Cevap: jellibon gurubu

cennetcim yapabilirsen eğer lahana diyeti en favorim benim kesin 1 haftada çözüm canım....

Tskler Catlakcim ama ben sadece Lahana Corbasiyla beslenemem bogazima düskünüm :) yinede denerim bi

bu arada kizlar Aerobic yaparak zayiflamak isteyenler Nivea body aerobic Cd´sini bulup indirsin bir haftadir kullaniyorum 53 kiloya düstüm

herkese merhabalar kolay gelsin bence zayıflamak tamamen kişinin kararlılığına bağlı..benim sorunumsa tam tersi çok zayıfladım kilo alamıyorum boyum 1.65 kilom 43 kıyafetlerimde hep bi potluk oluyor :( boyuma göre ideal kilom kaç acaba yardımcı olabilir misiniz?

sizleri bilmem ama ben azmimleee 63kg oldum kızlarrr.. darısı tüm isteyenleree...
:D ay çok mutluyum hergeçen günnn daha çok tartılmak istiyorum yupppiii yaşasıınn....

Kizlar Link vermem yasak mis Google´den Niveya body aerobic Cdsi ile zayiflamak yazin karsiniza cikar indire bileceginiz link.

Teşekkürler cennet86 :) bende indireyim belkim biraz daha zayıflamama yardımcı olur :D ay çok mutluyum her gecen zayıflıyorummmmm.... ay coook sevindirikk oldumsss bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.....

Meleklerrr 62kg geldim bu sabahh :D ayy her geçen gün zayıflamaktayım yaşasınn :>D kayseriye gittiğimdeee eskii formumda donecemm neredeysee yanii kimseckler kilo aldııgımın farkına varmıyacaklar inşallahh.. :D

Geri