jellibon gurubu

açıkcası spor yapmadım patates dieti die bişe uyguluorm bugün 5.gün 2 kilo werdm tavsie ederim ama biraz zorlanıo insan...

Oooo süper canım. senin adına sevindim... Tebrik ediyorum seni bende kendimi saldıkca saldımm... gormeniz gerek nsıl kilo aldım ama bugun tekrar diyetteyim ve buunden sonra bu sayfada beni bol bol gorebilirsiiniz... :D bol bol egzersizz az az ymek :D

sorma bende aynı yaaa insan 6 ayda 15 kilo alırmı ben aldım onu wermeye calışıorm hamilelik falanda deil yani çok yediğimden oldu:f060:sana katılıorm yani bi kısmına az yemek daha az yemek ama egzersize pek katılamıcam biraz tembelimde :laugh:

sorma bende aynı yaaa insan 6 ayda 15 kilo alırmı ben aldım onu wermeye calışıorm hamilelik falanda deil yani çok yediğimden oldu:f060:sana katılıorm yani bi kısmına az yemek daha az yemek ama egzersize pek katılamıcam biraz tembelimde :laugh:
Bayanların ortak derdi olsa gerek bu kilo.. bende iki ayda 1kg aldım :( solerken bile utanıyorum amaa yapacak bir sey yok.. off off offff offf offff !!!!!!

Ama benim kilo alma sebebim ilaç kullandım artı birazda sıkıntılı gunler gecirdim ama inşallah hepsi gececek ve ben eski fit gunlerime doneceğim.. canım ben senin yerinde spor yaparım sen meraketmee... :D

Paatates diyeti derken.. devamlı patates mi yiyorsun.. Biraz daha açıklarmısın canım ????

ooo 2 kilo.. süperr anlatırsan bende uygularım benimde kilo vermem lazım gne eski kilo ma geri döndüm....

canım ben sana direk listeyi vereyim daha ii olur.aslında daha fazla werirdim ama arada kaçırdım nrmalde 5-6 kilo veriliyor bi haftada bakalım böle kaça kaça ne kadar verilio:laugh:
1. Gün
Sabah: 2 orta boy patates (haşlanmış) Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

2. Gün
Akşam: 2 orta boy patates (haşlanmış)

3. Gün
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

4. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 2 mandalina
Akşam: 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 1 portakal
Akşam: 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
Akşam: 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

Bayanların ortak derdi olsa gerek bu kilo.. bende iki ayda 1kg aldım :( solerken bile utanıyorum amaa yapacak bir sey yok.. off off offff offf offff !!!!!!

Ama benim kilo alma sebebim ilaç kullandım artı birazda sıkıntılı gunler gecirdim ama inşallah hepsi gececek ve ben eski fit gunlerime doneceğim.. canım ben senin yerinde spor yaparım sen meraketmee... :D

iki ayda 1 kilo mu 10 kilo mu :D utanacak ne war ki cnm sen ilaç kullanmıssın sen utanırsan ben ne yapayım benide öğrencilik hayatı mahfetti:D ayyyy valla süper olur sen benim yerime spor yap ben senin yerine aç kalırım:D :D

iki ayda 1 kilo mu 10 kilo mu :D utanacak ne war ki cnm sen ilaç kullanmıssın sen utanırsan ben ne yapayım benide öğrencilik hayatı mahfetti:D ayyyy valla süper olur sen benim yerime spor yap ben senin yerine aç kalırım:D :D
:piha:10kg canım :D işeme geldiği gibi yazmışım ben.. sabahsabah heççç gülesim yoktuuu :laugh: kendimeee gülmeden edemeeyeceğim... :piha:

Canım anlştık sen benim yerimme aç kal ben senin yerine spor yaparım.. bu sabah 25dakika yurudum geldim.... başlangıc için yter galibaa.sabah sabah da keten tohumu yedm..... birazdandaaa 5i1arada içeceğim... ııyyykkk !!!1
patatess diyetine gelincedeee pazardan alamm patatesleride başlayayımm bende :D dneemektefayda vr.. ipatla:kızılötesi::kedi::f040::training1::training1::muz::cheer2:yupis:dp193::eco::kartanesi:

:piha:10kg canım :D işeme geldiği gibi yazmışım ben.. sabahsabah heççç gülesim yoktuuu :laugh: kendimeee gülmeden edemeeyeceğim... :piha:

Canım anlştık sen benim yerimme aç kal ben senin yerine spor yaparım.. bu sabah 25dakika yurudum geldim.... başlangıc için yter galibaa.sabah sabah da keten tohumu yedm..... birazdandaaa 5i1arada içeceğim... ııyyykkk !!!1
patatess diyetine gelincedeee pazardan alamm patatesleride başlayayımm bende :D dneemektefayda vr.. ipatla:kızılötesi::kedi::f040::training1::training1::muz::cheer2:yupis:eco::kartanesi:

ayhh koptm valla benide güldürdün saol :dp193:evt evt kesinlikle yeter daha napcan:laugh: ayy onu bende icemiyorum yha irenç:shootout: valla bi çuval patates alsan ii olur anca yeter :laugh: uff annem kahvaltıya börek yapmş bi ölokma dahi yemedim çok koydu:küstüm: ama durmak yok yola dewam.....

aaa burda da varmış diyet günlüğü neden daha önce görmedim ki ben bende ilk benim aklıma geldi sanıyorum hahaha hahaha çok alemim yaa......

Geri