Kadın kadına muhabbet köşesi

• Konbuyu başlatan zuzus:)
  • Başlangıç tarihi
Kadın kadına muhabbet köşesi
herkes bi köşe açıyor ben açmazsam olmazzz. sırf kıskançlığımdan açıyorum bu köşeyi yaniiiii :):Dancing_furious::becky:
:second:

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ce: ayyyyy

canım köşen hayırlı olsun çayın varmı içelim bu çiçek köşene küçük bir hediye canım

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici

zuzus köşen hayırlı olsun canım bol sohpetler keyifli paylaşımlar dilerim ha bu arada elim boş geldim kusura bakma bidakine dolu gelecem söz

zuzus:)

Yeni Üye
Üye

Çok TeŞekkÜr Ederİm Hepİnİze. ÇİÇekler İÇİnde TeŞekkÜr Edİyorum. Hepİnİz HoŞ Geldİnİz Mucuksssssssssss. Çayi Demledİm Buyrun Gelİn Hadİ

TaMaRa

TaMaRa

Yeni Üye
Üye

ne cayi o kadar yol gelmisim bi cayla kandiramazsin beni:) söyle donat sofrayi zuzu hanim mantilar ,icli köftelerrr

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici

geldim canım..köşene.ama baş köşeyede agırlarsan beni hep gelecem:))çok pisim demi:))

Yeni Üye
Üye

amada aman kimler gelmişş. hadi kızlar masa hazır gelin size mantı, börek açtım. yaş pastada yaptımm :)

zelal0903

zelal0903

Yeni Üye
Üye

ayyyyyy benim canima kimse misafirlige gelmemis kimse yokken ben bir geleyim onden yemekleri yeyip karnimi doyurayim dedim :23::23:

Yeni Üye
Üye

tamaracımm resim eklemeyei bilmiom ki koyayaım resmini aşk olsun sen benim lafıma güvenmiyon heeee ahanda küstüm sana