kalan ilaçlarınızı bağışlarmısınız :(

kuzunaz

Yeni Üye
Üye
kalan ilaçlarınızı bağışlarmısınız :(
merhaba arkadaşlar ben bu ay devlet hastanesinde raporla tüp bebek tedavisine başlamıştım dün yumurtalarım toplandı (çok kötüydü) :((( ve bugün kötü bir haber aldım sadece 1 yumurtam çıkmış ve o da bozuk olduğu için işlem yapılmamış tedavim iptal olmuştu... yalnız hastaneye gidip çıkış işlemleri yaptırıken bir şey öğrendim raporla ilaç hakkımı kullanmış ama uygulama hakkımı kullanmamışım... yani ilaçlarımı kendim temin edersem tekrar tüp bebek tedavisine başlayabilirmişim ... eşimle konuştum maddi olarak olanaksız dedi :(... onunda zaten morali çok bozuk benimle konuşmuyor bile susuyor sadece... arkadaşlar bu tedavimde 7 kutu cetrodite ve 4 kutu gonal f 450 kullandım adet olduğumda tekrar gidicem belki uzun protokol uygulanır bu sefer yani uzun lafın kısası hemşire bana aynı ilaçları kullanabilirsin ek olarak lucrin gerekebilir dedi... benim sizlerden ricam tedaviden elinizde kalan ilaçlarınızı (eğer tekrar ihtiyacınız olmazsa) bağışlamak isterseniz ben kabul edebilirim... bana bu şekilde yardımcı olabilecek birine çok dua ederim inanın ... ben hastanede kullanılmış olan gonal fi mi iğnelere devam eden birine verdim biliyorsunuz açılmış olan ilaçlar 28 gün içinde kullanılmalı eğer açılmasaydı bile kendime söz vermiştim ilacım kalırsa ve ben hamile kalırsam birilerine bağışlayacağım demiştim ama olmadı maalesef şu an ihtiyacı olan ben oldum... arkadaşlar tedavime kadar bu ilaçları ne kadar tedarik edebilirsem benim için o kadar iyi olacak ... zaten özelde ücretli tedavi olabilmem şu an mümkün bile değil ama en azından rapor hakkım bitmeden süresi dolmadan sizinde yardımlarınızla kullanmak istiyorum bu konuda destek olacak herkesten alalh razı olsun ve kim olursa olsun tedavisinden olumlu sonuç alsın inşallah benim yaşadığımı yaşamasınlar ... ki ayrıca çok daha zor durumda olanlar da olabilir bunun içinde tabiki şükrediyorum rabbime... çok uzattım arkadaşlar ama dediğim gibi gonal f 450 cetrodite lucrin gibi ilaçlarınız varsa bağışlamak isterseniz çok memnun olurum ve eminimki rabbim benim bu sıkıntımı çok iyi bildiği için çok büyük sevaba girersiniz çok dua ederim... bir şeyi daha anladım aç bile kalır kimseye belli etmezdim ama çocuk için herşey yapılabilir miş.. allah hepimizin yardımcısı olsun .. teşekkürler herkese

Canım lucrinim var. Bu ay açıldı. üçte birini kullandım. Kalanı iki kişiye yeter ama bu ay kullanılması gerekiyormuş. İstersen gönderebilirim. Ben de üzülüyordum bu kadar para veriyoruz, ilaç kaldı kimseye faydası yok diye. Ama dediğim gibi bu ay kulllanılması gerekiyor. Aynı ay iki kişi kullanıyor demişti hemşire. Ben transferi oldum. 3 gün önce. Beklemedeyim işte. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin

arkadaşlar elimde gonal f ve menagon var tüp bebek tedvisinden kaldı ilğilenen olursa uygun fiyata vereceğim bu tedvailerin ne kadar pahalı olduğunu biliyorummm ilgilenen özelden yazssın

Merhaba arkadaşlar,
Elinizde kalan özellikle flakon şeklindeki ilaçlarınızı lütfen tedavi olduğunuz yerdeki hemşirenize veriniz. Sizin işinize yaramayacağı gibi hemşireniz ilacınızın çok gerekli yerlerde kullanılmasını sağlayabilecektir. Tüp bebek hemşiresi olduğum için rahatlıkla söyleyebiliryorum ki,bir hastanın durumunu hemşiresinden iyi kimse bilemez. Açılmamış ilaçlarınız elbette işinize yarayabilir ama diğer kalan ilaçlarınız bazı insanları ciddi ölçüde rahatlatacaktır. Alacağınız dualar da cabası :)

Geri