kan tahlili yaptırdım 2.03 çıktı acaba bu yükselir mi hamilemiyim?

Merhaba ben yeni uyeyim surekli okuyordum yazilarinizi ben 8aylik evliyim ve her defasinde bebegimiz olsun diye heycanlaniyoruz sonra regl oluyorum acaba nerde hata yapiyoruz.

Merhaba, 1 yıl boyunca düzenli ilişkiye rağmen gebelik elde edilmiyorsa bir kadın doğum uzmanına görünmekte fayda var. Durumunuz normal Çiftlerin çoğu evliliğin ilk aylarında, bir kısmı da 6-7 ay sonra gebelik elde etmektedir. Gebe kalmak için yumurtlama günlerinizi takip edin. Yumurtlamaya bir kaç gün kala ve yumurtlama gününde ilişkiye girin. Üreme ile ilgili herhangi bir probleminiz yoksa gebe kalırsınız. Ayrıca gebe kalmak için aşağıda yer alan linkleri de incelemenizi öneriyorum.

YUMURTA 'dan EMBRİYOYA YOLCULUK ( Nasıl hamile kalınır resimli )

Nasıl Hamile Kalırım ?

Merhaba, 1 yıl boyunca düzenli ilişkiye rağmen gebelik elde edilmiyorsa bir kadın doğum uzmanına görünmekte fayda var. Durumunuz normal Çiftlerin çoğu evliliğin ilk aylarında, bir kısmı da 6-7 ay sonra gebelik elde etmektedir. Gebe kalmak için yumurtlama günlerinizi takip edin. Yumurtlamaya bir kaç gün kala ve yumurtlama gününde ilişkiye girin. Üreme ile ilgili herhangi bir probleminiz yoksa gebe kalırsınız. Ayrıca gebe kalmak için aşağıda yer alan linkleri de incelemenizi öneriyorum.

YUMURTA 'dan EMBRİYOYA YOLCULUK ( Nasıl hamile kalınır resimli )

Nasıl Hamile Kalırım ?

16nisanda regl oldum yani bugun yumurtlama donemim ne zaman oluyor ozaman bide ben asker esiyim .esim surekli gorevlerde oluyor.

30.4.2018 yaklaşık yumurtlama döneminiz. Tabi yumurtlama dönemini takvim yöntemiyle kesin belirlemek mümkün değil. Eczaneden ovülasyon testlerinden alıp uygulayın. Verimli günlerinizi bu testle öğrenebilirsiniz. Yumurtlama ile ilgili detaylı bilgiler için aşağıda yer alan linkleri ziyaret ediniz.

Yumurtlama kanaması nasıl oluyor ?

Yumurtlama belirtileri nelerdir ?

Geri