kan tahlili yaptırdım 2.03 çıktı acaba bu yükselir mi hamilemiyim?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Rica ederim.. Burada bulunmamızın amacı sizlere yardımcı olmaktır. Kafanıza takılan ayrıntıları anlaşılır bir şekilde yazarsanız elimizden geldiğince yardımcı oluruz..

Benim esim Tsk calisiyor esimle 4ayda 1geliyor eve gorevlere gidiyor 8aylik evliyim bu yolda bana yoldas olacak bir arkadasimin olmasini istiyorum .bunu icinde bebek istiyorum .bulundugum yerde adam akilli doktorlar yok anca esim gelince il disina cikabiliyorum.esim geldiginde surekli bir yakinlasma oluyor ama ee neden hamilelik olayi gerceklesmiyor sorun bendemi acaba

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Eşinizle kısıtlı bir zamanda birlikte oluyorsunuz buda gebe kalmanızda zorluk çıkarabilir. + Neden hamile kalmıyorum sorun bendemi diye sormuşsunuz . İnfertilite durumunda sorun sizde eşinizde yada her ikinizden kaynaklı olabilir. 1 yılı aşkın bir sürede hamilelik sağlanmazsa çift olarak birlikte doktora gidersiniz. ..

Kan Tahlili İçin Kan Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Kan tahlili sonucum 30.23 çıktı hamilemiyim Gebelik Kan tahlili sonucum 30.23 çıktı hamilemiyim Gebelik
Merhaba ben en son 28 aralık 2017 de adet gördüm geçen hafta sağlık ocağına gittiğimde gebelik bulunmadi bugün doktora gittim ultrasonla baktığında gebelik yok dedi ama kan tahlili yaptım değerim 30.23 cıktı gebelik var dedi ama düşük iki gün...
Gebelik 7
kan tahlilinde gebelik sonucu çıkarmı? kan tahlilinde gebelik sonucu çıkarmı?
Merhabalar, 5,5 yıllık evliyim, eşimle en son 18-24 Ekim tarihleri arasında korunmasız ilişkimiz oldu(ondan 4 ay önce korunmamıştık o zaman gebelik gerçekleşmemişti, sonrasında da korunarak ilişki devam etti) ve benim regli tarihim 31 Ekimdi...
Bilmedikleriniz 4
Hormon Seviyelerinin Ölçümü İçin Kan Testleri Hormon Seviyelerinin Ölçümü İçin Kan Testleri
Ovülasyon (yumurtlama) gebe kalmadaki en önemli faktörlerden birisidir. (bir kadındaki iki yumurtalıktan birindeki follikülden bir yumurta salınması)Döllenmenin gerçekleşmesi için partnerler arasındaki cinsel ilişkinin zamanlaması büyük önem...
Gebelik 0
Hemogram Kan Tahlilindeki Kısaltmaların Anlamları Hemogram Kan Tahlilindeki Kısaltmaların Anlamları
hemogram kan tahlilindeki kısaltmalar,hemogram kan tahlilindeki kısaltmaların anlamları,hemogram tam kansayımı tahlilindeki kısaltmaların anlamları 49439 Tam Kan Sayımı tahlili , diğer adıyla Hemogram Testi yaptıran...
Tüm Sağlık Konuları 0
Kan Tahlili İçin Kan Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir? Kan Tahlili İçin Kan Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?
kan testi yaptırırken dikkat edilmesi gereknler,kan tahilili yaptırırken nelere dikkat edilmeli,kan tahlili yaptırmadan önce yapılması gerekenler 47328 Laboratuar tetkiklerinde doğru sonuç alabilmemiz için kan...
Tüm Sağlık Konuları 0