Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

arkadaşım birincisi msj sayın az ve sadece bu konuda yorumların var üstelik yaptığın her yorumda bi link var(ki emin ol açıp da bakmadım hiçbirini) neden bu kadar kötülüyorsun anlamadım,farklı bi tüy dökme işlemi biliyosun ve sanırım işin bunun üzerine...

bunları kullanan ve memnun kalan arkadaşlarda var,eğerki bizi düşündüğün içinse çok teşekkür ediyorum kendi adıma ama kullanmaya devam edicem,eğer sürdüğüm ayçiçek yağıysa çok daha iyi benim için bundan sonra evdeki yağdan sürüyüm!!!!! çünkü gerçekten etkisini gördüm...

ayrıca eğer içindekiler dediğin gibi ayçiçek yağıysa söylermisin cildimize ne gibi bir zararı olduğunu,aksine faydası bile var.

sonuç her ne ise eğerki cildine dokunan arkadaşlar olduysa elbette kullanmasın,ama yok efendim toplandı şöyle böle deyip de bence olayı abartmayalım,cildimize her türlü krem,sabun,tonik falan kullanıyoruz ona kalırsa hepsinin zarar verme olasılığı var,içinde neler var bilmiyoruz dimi ama.

kim naparsa yapsın sonuç olarak kullanmayan kullanmaz zorla kullan diyen yok,ama saol insanlar senin deyiminle 'zararlı' olduğunu anladı bu yağın,yeterince bas bas bağırmışsın çünkü....

okumayan sizlersiniz

ya benimde kullanan,bunu gidip, para verip satan alan arkadşım oldu ve kızın yüzünde olanları çektiği sıkıntıları ben biliyorum ve onun üzerine takip ettim etraftakileri ve elime bu sonuçlar, bu haberler çıktı nitekim en son haber programında bariz araştırma sonuçları çıktı,koskoca televizyon kanalı uydurma araştırmalarla program yapıp,yayınlatmaz bu haberleri.ben ne anlarım bu ürünlerden ne de kullandım;ama dedim ya bir yakınım zarar gördü ve ondan sonra açıkçası sinirime dokundu.yok 5TL yok 50 TL nedir yanii.ben sadece hakkında araştırma yaptım ve çıkan sonuçlar rezalet.içinde ayçiçek yağı da bulunmuş ama herhalde ayçiçek yağı, o şekilde krem haline gelene kadar başka bilinmeyen kimyasallarla normal olarak karıştırılıyorduk.evdeki yağınız herhalde krem gibi değil...

:a026:kafa ütülüyorlar artık...Toplatılsa da kurtulsak...

arkadaşım sitemiz çok güzel bir site gezsene diğer bölümleri de,zaten karınca yağı konusuyla ilgilenen arkadaşlarımız bu yaptığın yorumları okuyacak ve eğer kullanmak istemeyeceklerse zaten almayacaklardır.sen kendi kendini bunalıma sokuyosun,senin burdaki çabalarından dolayı bu ürünler toplatılacak değil,anlamıyorum neden bukadar yıpratıyorsun kendini.
ya samimi söylüyorum sadece karınca yağı değil biçok şey sahte yada zararlı.(ki ben karınca yağından memnun kalanlardanım,senin deyiminle söylüyorum)
biz nekadar kendimizi paralarsak paralayalım herkes düzenini tutturmuş,malesef bizim dememizle düzelmiyo.en basit örnek domuz gribi aşısı ben çevremdekilere olmayın diye diye kendimi yedim bitirdim noldu,o da düzmece çıktı,yani bu düzen böyle sürer gider.
tekrar ediyorum karınca yağı açısından demiyorum bu birçok şey için geçerli.

karınca kararınca....

Doğrusun arkadaşım,insani yaklaşımın için teşekkürler. Ben sadece haksız şeyler çok sinir oluyorum.En yakın arkadaşım çok çekti bu pis krem yüzünden 1 kere denedi,eziyeti bin gün sürdü:S ondan yanii..

merhabalar ben 15 yaşında bir kızım ve karınca yumurtası yağı almak istiyorum ama zararı olur mu bilemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler....

???

Bende bu karınca yumurtası yağını kullandım cildimde ne bi tahriş oldu nede yara aksine yıllardır sorun olan tüylerimden kurtuldum benimde önyargılarım vardı olurmu öyle şey kesin çözüm olsaydı bioder falan bu maddeyi kullanır diodum ama gerçekten bütün samimiyetimle söylüyorumki 2 aydır kullanmama rağmen tek bir tüy bile kalmadı vücudumda...

Geri