Karınca Yumurtası Yağı Tüylerden Kurtarıyor Mu?

bence

Bence hassas cıltler ıcın zararlı olabılır. Asırı beyaz tenlıler ıcın, kuru cıltlıler ıcın falan... Ona göre bu kısıler kullanacaksa koltukaltı gıbı hassas bolgelere kullanmamalı.

çok memnumun herkese tavsiye ederim

Kullanıp memnun kalmadığını söyleyen arkadaşlar ya sahte ürün almıştır ya da kullanım talimatına uymamıştır.

ben 2 yıldır kullanıyorum hemen etkisini göstermesini beklemyein sabır gerek
Tüylerinizi kökten aldıktan sonra 4 gün üst üste kullanıyorsunuz ve su değmeyecek 4 gün boyunca bikini bölgemde tüy kalmadı çok memnunum

ben de kullandım ama inanın hiçbir işe yaramıyor. her yeni çıkan tüy azaltıcı ürünle insan umutlanıyor ama sonuç hep aynı sanırım. uzun bir süre bioder de kullandım hiçbir faydasını görmedim.

:)

ben kullanmadım ama genel olarak faydası oluyor diyolar tamamen bitirmesede azaltıyormuş. yara oluyor diyenlerinde alerjisi vardır.ben denemeyi düşünüorum .. yorumlarınız için teşekkürler :)

ya ben bu yağdan aldım ama kaç gün kullanılıyo ? aldığım aktardaki kız 6 gün boyunca sabah öğle akşam sür dedi ama bana çok geldi bu :S bide gerçekten faydası oluyor mu ?

ben karınca yumurtası yağını bacaklarımı sir ile aldıktan sonra uyguladım fakat yanık izi gibi yara oldu bacaklarım.
bi daha kesinlikle bu yağı kullanmam ,tavsiye de etmiyorum.
çok pişmanım :( inş bacaklarımda iz kalmaz.aktarcım ilk defa böyle bişeyle karşılaşıyorum dedi.iz kalmaması içinde kantron yağı önerdi.
benim gibi başıma böyle bişi gelenler için söylüorum.
Sonuçta Allah bizi böyle yaratmış ben bunun farkına geç wardım.lütfen sizde dikkatli olun.

yha kollarımda çok kıl var.karınca yağını kullanmak istedim.fakat her sitedeki yorumlar farklı.biri diyor çok işe yaradı.biri diyor hiç işe yaramadı.sanırım bünye ile alakalı.son umudum da kalmadı artık.tüylere kesin bir çözüm yok mu yha??????

memnun kaldım

bana da bir arkadaşım tavsiye etti ve ilk kullanımdan sonra müthiş bir azalma oldu.bünyeyle alakalımı bilmiyorum ancak 1 aydır çıkan tüylerim afallamış gibiydi. o yüzden ben tavsiye ederim tabi markasıda önemli.üstelik hiç kokmuyor acıtmıyor tahriş falan da yapmıyor.yorumları okuyunca çok şaşırdım açıkcası.

ben fadasını gördüm hemde ilk kullanımda tüylerin yarısı yok oldu ama ağdadan sonra kullanın tüyleri kökünden aldıktansonra

Geri