Kaynanasıyla birlikte oturanlar buraya

ah kaynana vah kaynana.evlenelı 7 ay olcak ama daha belkı 30 kere aglamısım kıraya cıkalım dıye.evlendıgımız gun 2 gun zor durdu baska yerde hemen şıp dıye damladı zaten ondan sonra hersey basladı.calısmıyodum ılk önce sonra ücretlı öğretmenlıge basvurdum cıktı allahtan ondan önce evde onunla otur yemek temızlık yap vs vs bunalıma gırdım her gece aglıyordum bana ezıyetı yoktu ama ekmek yese yerlere döküyo ortalıgı batırıyo kendınce iş yapıyodu ama yapamıyodu.öle gectı 6 ay.en son amelıyat oldu guatırdan o hastanedeyken öle esımle ıyıydıkkı ne gusel yalnız kalabılıyoduk.ordada 3 gun kaldı cıktı.2 eltımle altlı ustlu oturuyoz herkes kendı keyfınde ısterlerse gelıyorlar ıstemezlerse gelmıyorlar.yukardakı eltım 2-3kere temızlık yaptı dıye kıymete bındı ben ne yapsam göze gelmıyo.benım evımmıs tabı temızlıyecekmısım dedım burası benım evım degıl o zamn nıye geldın dıyo öle bır zoruma gıttıkı cekıp gıdesım geldı.asagıdakı öle bır saygızlık yapıyokı o daha kıymete bınıyo ben sımdıye kadar agazımdan saygızlık namına bır söz cıkmadı artık tıksınıyorum ondanda esımdende cınsel hayat 0 temızlık yemek yapasım bıle gelmıyo psıkolojım altüst esım sabret dıyo ama neye sabredım bıktım artık.odamdam cıkmıyom ekmek elma almısım yanıma odada yoyom cunku yuzunu görmek ıstemıyorum.bılmıyorum ama melekte olsa cok zor.
-

bende kayvaldemle aynı ende oturuyorum çok kötü bişy evlencek kızlara tavsiyem aman diyorum evlenmesinler daha iyi =(

ah kaynana vah kaynana.evlenelı 7 ay olcak ama daha belkı 30 kere aglamısım kıraya cıkalım dıye.evlendıgımız gun 2 gun zor durdu baska yerde hemen şıp dıye damladı zaten ondan sonra hersey basladı.calısmıyodum ılk önce sonra ücretlı öğretmenlıge basvurdum cıktı allahtan ondan önce evde onunla otur yemek temızlık yap vs vs bunalıma gırdım her gece aglıyordum bana ezıyetı yoktu ama ekmek yese yerlere döküyo ortalıgı batırıyo kendınce iş yapıyodu ama yapamıyodu.öle gectı 6 ay.en son amelıyat oldu guatırdan o hastanedeyken öle esımle ıyıydıkkı ne gusel yalnız kalabılıyoduk.ordada 3 gun kaldı cıktı.2 eltımle altlı ustlu oturuyoz herkes kendı keyfınde ısterlerse gelıyorlar ıstemezlerse gelmıyorlar.yukardakı eltım 2-3kere temızlık yaptı dıye kıymete bındı ben ne yapsam göze gelmıyo.benım evımmıs tabı temızlıyecekmısım dedım burası benım evım degıl o zamn nıye geldın dıyo öle bır zoruma gıttıkı cekıp gıdesım geldı.asagıdakı öle bır saygızlık yapıyokı o daha kıymete bınıyo ben sımdıye kadar agazımdan saygızlık namına bır söz cıkmadı artık tıksınıyorum ondanda esımdende cınsel hayat 0 temızlık yemek yapasım bıle gelmıyo psıkolojım altüst esım sabret dıyo ama neye sabredım bıktım artık.odamdam cıkmıyom ekmek elma almısım yanıma odada yoyom cunku yuzunu görmek ıstemıyorum.bılmıyorum ama melekte olsa cok zor.
-

ALLAH kolaylık versn cnm bu da senin imtihanın MEVLAM daha zor şeylerleimtihan etmesin kimseyi.Bundan daha zoru var mı diceksin vardır muhakkak mesela sevdiklerimzle imtihan..Umarım alnının akıyla çıkarsın bu imtihandan.Bak eşinde farkındadır ama bi şekilde susuyodur sende biraz daha sabret zor olucak biliyorum ama eşinin hatırına sus arkadaşm yapıcak bişe yok.Eşini de iki arada bi derede bırakma ALLAH korusun erkeğin bunalımı kadınınkinden daha zor olur kadın susar yutar depresyonunu belli etmez ama erkeğin depresif hali hiiiiiiç çkilmez kaynanandan beter olur ALLAH esirgesin..Vakti geldiğinde herşey yoluna giricektir elbet ama dediğim gibi sınavını iyi bi şekilde atlat.Eltilerinn durumuna gelince,onları da sallama takma sen eşinle mutlu olmaya,onun huzurunu kaçırmamaya çalş.Malesef öyle bi zamandayız saygısızlık ve arsızlığın baştacı olduğu bi dönemdeyiz ama ALLAH rızası için susup saygıda kusur etme derim elbet değerin anlaşılır bugün olmazsa yarın ama muhakkak bilinir.RABBİM bi şekilde gösterir herkesin değerini merak etme.Çok konuştum belki,ne yaşadğımı bilio musunda böyle konuşuyosn uzaktan davulun sesi hoş gelir gibi cümleleer kuruyosundur belki ama emin ol bende hep büyüklerimden aldğm nasihatları iletiyorum sana kardeşim.RABBİM sabrını versn inşallah dayanma gücü ile birlkte.Umarım hayırlı bi şekilde çıkarsn ordan da.

benim kayın validemkoca gün oturur bütün herşeyi be yaparım eşimle kavga ettiğimde aramıza girer ben eşime sarıldığmda yada o beni öptüğünde falan hemn oğluna sarılır aşkım falan demeye başlar neden bunu yapıyo anlamıyorm veya eşim hafta sonu başbaşa biyere gitmek istese sonra gidin ben oğlumu hiç göremiyom bi hafta sonuda evde oln falan diyo delirtck bu beni yaa :(

tesekuur ederım seker sey ama olmuyo ıste evlılık heves sabır hayaller bıtıyo.işten gelınce evının kapısını huzurla acamıyosun hep kapın acık ve evde hep kaynanam oluyo.söledıklerın islamıyete görede gusel seyler ama kocam sevap kazanacak dıyede ben strese gırıyom psıkolojımden oluyom.her gece aglıyom esımde caresız caresız duruyo onu cok sevıyorum ama sevmekte annesıne katlanmak degıl yanı.oda benı sevıyosa ayrı eve cıksın.ben cıkacam artık kıralık eve ısterse gelır pesımden ıstemesse gelmes anasının yanında kalır

inan sabahtan berı wc ve abdest dısında odamdan dısarı cıkmamısım.evdekı hıc bı esyayı ben almadım önceden kurulu duzene geldım sadece yatak odası alındı bana.para kazanıyorum ama bişe alamıyosun koltuklar benım zevkım degıl halılar benım zevkım degıl perdeler benım zevkım degıl hıc bıse benım ıstedgım gıbı degıl.nıye evlendın ozamn dıyeceksınz tabı bekleseydık bıle ayrı ev acma ımkanları yoktukı bekleyelım:(

bende 3 aylık evliliym vede anamdan emdiğim süt brnumdan geldi eşimle kacarak evlendim ve kaynananın yanında oturuyorum tek evin tek cocugu evi ayırmak istedimizi söledik agıtlar yakmaya basladılar kaynanamla kayınbabam cok ii insanlar ama kurulu bi düzenim yok eşyalar benm istediğim gibi değil bi tek yatak odam benim istediğim gibi odadan hiç cıkmıyorum yanında bile otursaım gelmiyor evlendiğimden bu yana migren oldum depresyona girdim şimdide hamileyim 7 haftalık 5 gün hastanede yattım bu sıkıntılar yüzünden hamileliğimde sorunlar oluştu bu hafta doktorlar kara vercek ya gebeliğime son verilcek yada devam edilcek şimdi kendi annemin evindeyim öle mutluyum ki kaynanamlar aklıma geldikce o evi düşündükce başıma agrılar giriyor eşim sabret dior ayırcam evi ama sen sabretmesini bil şimdi durumumuz yok ayıramam ilerde ayırcam en fazla 2 yıl bir oturcaz diyor ama ben sabredemiyorum ya evlendiğimden beri hergün aglıyorum eşimi cok seviyorum ama bunlara dayanamıyorum kaynanamla şimdi hiç konusmuyoz bilmiyorum o eve gidince ne olacak hergün bunları düşündükce cıldırıyorum bi cıkıs yolu bulamıyorum sabretmeye calışıyorum onuda yapamıyorum eşimle sırf onlar yüzünden aram cok kötü oldu beni cok seviyordu şimdi diorki sevgim cok az kaldı sırf yanımda bana destek olmadıgın için beni böle küçük gördüğün için sabret dedikce sabretmedgn için sen böle yapmaya devam et yakında nefret edecem senden dior ben napacam bilmiyorum o eve gitmek istemiyorum eşimle tek kalmak istiyorum....

Geri